Toto je veľký horoskop na jeseň 2021 pre všetky znamenia zverokruhu. Čakajú vás mesiace, na ktoré nikdy nezabudnete

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Aj počasie naznačuje, že leto sa definitívne končí a zdá sa, že niektoré znamenia zverokruhu čaká poriadne búrlivé obdobie.

Ak chcete vidieť, čo vášmu znameniu zverokruhu prinesie jeseň, portál Allure pripravil veľký horoskop pre každé znamenie zverokruhu.

Baran

Zažijete si veľkú pozornosť od množstva ľudí, no nebudete vedieť, kto vás má naozaj rád a kto vás chce len využiť. Dávajte si veľký pozor na choroby a aj na to, koho pustíte do svojho blízkeho kruhu. Nevyhnete sa drobným hádkam aj s dobrými priateľmi.

Býk

Býk bude mať svoje žiarlivé obdobie, kedy nebude vedieť udržať svoje emćoei na uzde. Budete potrebovať veľa podnetov na to, aby ste sa upokojili a jeseň bude pre vás veľmi intenzívna.

Foto: piqsels

Blíženci

Jeseň bude pre vás veľmi stresujúca. Nechajte oči otvorené, aby ste videli, čo je pre vás správne, no nezabúdajte na to, že je to vždy váš život a nemal by ho riadiť niekto iný.

Rak

Toto obdobie do vášho života prináša veľmi potrebné, no zároveň stresujúce zmeny. Čas odkladania sa skončil, pripravte sa na to, že od seba odstrihnete množstvo ľudí, ktorí už vo vašom živote nemali miesto.

Lev

Jeseň sa bude u vás niesť v znamení financií. Budete si musieť urobiť prehľad vo svojich rozpočtoch a drasticky znížiť vaše výdavky. Keď to urobíte, zbavíte sa stresu a do vášho života začne prúdiť oveľa viac radosti ako predtým. Vtedy aj do vášho života vstúpi niekto zaujímavý.

Panna

Podobne ako Lev, tak aj vás sa budú týkať do veľkej miery hlavne peniaze. O tie môžete veľmi ľahko prísť, pokiaľ si nedáte pozor na to, ako to vyzerá vo vašom okolí.

Váhy

Teraz prichádza vaše najkrajšie obdobie, milé Váhy. Darujte si rozlúčku so všetkými toxickými ľuďmi vo Vašom živote aj keby ste mali prísť úplne o všetkých, kto je vo vašej blízkosti. Pomôže vám to.

Foto: piqsels

Škorpión

V tomto období musíte zachovať pokoj, aj keď je to veľmi ťažké. Budete sa cítiť frustrovanie a možno si budete hovoriť, že nič nejde tak, ako ste si to predstavovali, no v konečnom dôsledku si uvedomíte, že je všetko najlepšie, ako sa len dá. Keď vydržíte, budete mať skutočne nádherné obdobie.

Strelec

Ste teraz veľmi zaneprázdnený človek a občas si hovoríte, že takto to už jednoducho ďalej nejde. Musíte však myslieť na to, že vždy to môže byť lepšie. Nájdite si čas na oddych, pomôže vám to po psychickej aj fyzickej stránke, a to viac, ako by ste si mysleli.

Kozorožec

Dostanete sa do romantického záujmu niektorého zo svojich kolegov, no je pravdepodobné, že nebudete mať záujem. Máte v hlave iba prácu a hoci vám všetci vravia, že máte začať žiť, vy sa na to akosi necítite. Nájdite rovnováhu medzi osobným a pracovným životom.

Foto: maxpixels

Vodnár

Neignorujte svojich blízkych, cítia sa, ako keby ste ich odstrkovali. Urobte si čas na ľudí, ktorí vás majú radi a ktorí by pre vás urobili všetko na svete. Vo vašej blízkosti sa tiež pohybuje vec, na ktorej môžete poriadne zarobiť. Nenechajte sa odradiť.

Ryby

Pre vás je toto obdobie spojené s časom “sucha”, kedy sa budete veľmi nudiť. V pozadí nebude žiadna nová láska a budete mať pocit, že všetko okolo vás stagnuje. To sa však po niekoľkých týždňoch zmení a buďte pripravená, pretože do vášho života môžu vstúpiť neobyčajní ľudia.

2
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: