Toto je veľký horoskop na leto 2021 pre všetky znamenia zverokruhu. Čakajú vás mesiace, na ktoré nikdy nezabudnete

Foto: pexels

Čaká nás druhé leto s koronavírusom, ale to neznamená, že si ho nemôžete naplno užiť a zažiť neopakovateľné dva mesiace, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Portál Cosmopolitan pripravil veľký horoskop pre každé znamenie zverokruhu. Ak chcete vidieť, čo vás čaká, čítajte aj ďalej.

Baran

Baran bude potrebovať nezávislosť viac ako kedykoľvek predtým. Sám vo svojej bubline sa cíti výborne, no chce viac slobody, vzrušenia a dobrodružstva a toto leto mu to určite poskytne. Je pravdepodobné, že nájdete niekoho, kto bude na rovnakej vlne ako vy a bude to krásna letná láska, o ktorej budete ešte dlho snívať.

Býk

Romantika je pre neho dôležitá, no nejde vždy o túlenie. Býk potrebuje niekoho, kto mu bude v prvom rade partnerom. Toto leto tkého človeka môže nájsť, musí však mať oči dokorán a neodpísať človeka len preto, lebo sa u neho na prvý dojem veľmi nepodpísal. Práve taký človek vám môže dať krídla.

Foto: pexels

Blíženci

Najväčší strach Blíženca je to, že sa začne nudiť. Nie je pre neho ťažké nájsť si priateľov, skôr má problém pochopiť, že s ním ľudia často nezdieľajú nadšenie, ktoré má on sám. Nepotrebujete fanúšikov, sám si vystačíte úplne dokonale, pretože váš najväčší fanúšik ste vy sám. A o tom bude aj vaše leto.

Rak

Pre Raka bude toto leto o vystúpení z komfortnej zóny a nájdení všetkého, čo potrebuje, aby bol so sebu spokojný. Môže to byť váš partner, môže to však byť aj kamarát alebo vy sám. Tento rok vám leto núka príležitosť zažiť niečo nové, veci o ktorých sa vám ani nesnívalo. Skočte do toho po hlave.

Lev

V lete vždy žiariš, no toto leto bude maximálny strop, a to hlavne pre milostný život. Ohňostroje budú všade navôkol a je pravda, že o zábavu určite nebudeš mať núdzu. Nemusíš sa pritom o nič starať, stačí, keď necháš veci voľne plynúť. Ak sa práve nachádzaš vo vzťahu, záväzok sa len posilní a bude ešte vášnivejší ako predtým.

Panna

Je v centre pozornosti, pokiaľ ide o veľkú lásku. Dôraz sa kladie na romantiku, zábavu aj priateľov. Patrí k tým znameniam, ktoré vo svojom živote potrebujú stáleho partnera a keď nájde niekoho, kto vyhovuje všetkým požiadavkám, nemá potrebu viac meniť. Preto, ak je čas na skutočnú a pravú lásku, tak je to práve toto leto. Pokiaľ niekoho máte, posuňte svoj vzťah na ďalšiu úroveň a ak nie, majte oči otvorené.

Foto: pixabay

Váhy

Váhy zažijú podobne ako Lev horúce a vášnivé leto plné lásky a šťastia, často bez záväzkov. Váš život sa za dva mesiace stane naozaj neuveriteľným a zrazu sa vám nebude chcieť veriť, že máte toľko možností na zábavu. Nájdete pravú lásku? Asi nie, no dobrodružstvo určite áno.

Škorpión

Málokedy dokáže od svojho života oddeliť lásku a takmer často sa mu stáva, že je konštantne zamilovaný. Pandémia vás však vyšťavila a vy zrazu máte pocit, že ste sa ocitli v slepej uličke. Už neviete, čo je pre vás to najlepšie. Nebojte sa zhlboka nadýchnuť a veriť tomu, že nakoniec príde všetko to, čo má prísť.

Strelec

Minulé leto bolo pre vás hotové peklo, no teraz ste pripravený na to, aby ste vzlietli do výšin a nebáli sa romantiky ani dobrodružstva. Je to pre vás to najlepšie, čo teraz môžete urobiť. Nehľadajte niekoho, kto vás bude viesť, skôr človeka, čo bude behať a užívať si s vami, a to bez ohľadu na všetko.

Foto: pixabay

Kozorožec

Kozorožec so svojou zvláštnou povahou a svetom, do ktorého nikoho nechce pustiť, sa uzatvára viac ako zvyčajne. Nechce už míňať energiu na ľudí, ktorí ho posúvajú dole, práve preto začína takých ľudí zo svojho života rázne odstrihávať. Toto leto tým bude “poznačené” no vám sa skutočne uľaví. Možno sa ku koncu leta tiež rozhodnete cestovať na vlastnú päsť.

Vodnár

Flirtovanie, to bude vaše leto. Ak ste túžili po nových začiatkoch a chceli ste skúsiť niečo, o čom sa vám predtým ani nesnívalo, možno je práve teraz ten najlepší čas. Zvážte, po čom naozaj túžite a urobte všetko presne tak, ako vy sami chcete. Nebojte sa, odhoďte strach za hlavu a pustite sa do bláznenia.

Ryby

Pravdepodobne máte pocit, že sa začína nová etapa vášho života a máte pravdu. Všeto je otvorené a na všetko sa môžete s radosťou tešiť. Pokiaľ si myslíte, že vás nečaká nič dobré, práve teraz je dôvod na optimizmus. Vaše leto bude plné lásky a radosti, zamilujte sa alebo si len užívajte slobodu. Je to na vás.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: