Toto je záznam z filmu Hriešny tanec, ktorý nebol nikdy sprístupnený pre verejnosť. Ak máte radi tento kultový film, toto musíte vidieť!


Vedeli ste, že film Hriešny tanec vznikol už v roku 1987? Z dvojice hercov sa však podarilo preraziť hlavne Patrickovi Swayzemu, ktorý ale bohužiaľ z tohto sveta odišiel v roku 2009. Ak ste fanúšikmi tohoto naozaj kultového romantického filmu, potom si musíte pozrieť nasledujúce zábery. Toto vo filme chýbalo.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));