Toto musí každé znamenie zverokruhu spraviť ešte do konca roka, aby bol rok 2020 úspešnejší

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: maxpixels

Do konca roka nám zostáva naozaj už len pár dní. Práve preto je dobré vedieť, čo je ešte dobré stihnúť, na čo sa zamerať a ako sa ku veciam postaviť tak, aby všetko vychádzalo podľa našich plánov. Čo nám k tomu pomôže viac ako naše znamenie?

Baran

Barani sú typickí svojou hrdosťou, tú by ste však mali teraz odložiť. Len tak sa dostanete k svojim vysnívaným túžbam a verte tomu, že to bude oslobodzujúce, keď vaše ego odložíte nabok.

Foto: pixabay

Býk

Nový rok musíte začať s čistým štítom. Preto si dajte dokopy všetky vzťahy. To, čo je nevypovedané, vyjadrite teraz, všetky konflikty zažehnajte a osloboďte sa od ľudí, ktorí vám škodia.

Foto: pixabay

Blíženci

Pustite ľudí, ktorí sú pri vás nasilu. Možno to je aj váš partner alebo dobrá priateľka, no v každom prípade, nechajte ich, nech sa sami rozhodnú či chcú s vami byť. Nepotrebujete niekoho, kto je pri vás len preto, lebo sa bojí, no nie?

Foto: pixabay

Rak

Nech sa deje čokoľvek, za žiadnych okolností neklamte. Dokonca ani v prípade, že máte pocit, že ide len o nevinné klamstvo, ktoré nikomu nemôže ublížiť. Verte tomu, že hnusná pravda je vždy lepšia voľba ako krásna lož.

Lev

Zmena je slovo, ktoré patrí do konca roka, ale aj do toho budúceho. Vo vašom živote nastávajú veľmi zaujímavé veci, ale vy by ste sa na to mali pozrieť ako na niečo, čo vás posunie ďalej. A to je predsa úžasné.

Foto: pixabay

Panna

Vážte si každú jednu maličkosť, ktorá sa vo vašom živote objaví. Od snehových vločiek za oknom až po to, že ste tento rok pred sviatkami zdravá. Keď budete rozmýšľať o všetkom, čo v živote máte, začne do vášho života vstupovať viac potrebných vecí.

Foto: pixabay

Váhy

Nemáte pocit, že je vo vašom živote niečo nesprávne? Nesprávny vzťah, nesprávna práca, nesprávne bývanie? Sústreďte sa na to, čo vám prekáža a určite to zmeňte. Možno to bude radikálne, ale pomôže vám to.

Foto: pixabay

Škorpión

Rodina je to najdôležitejšie, čo v našom živote máme a práve preto by ste sa mali zamerať na to, že budete tráviť čas s nimi. Asi aj sami uznáte, že sviatky sú na to tá najlepšia a najvhodnejšia doba, takže je len na vás, ako to využijete. Vaši príbuzní tu však nebudú večne.

Foto: pixabay

Strelec

Všetko sa vám v živote skomplikuje. Zhon a povinnosti vo vás vyvolajú pocit, že za nič nestojíte, nie je to však pravda. Myslite na to, že aj vy ste len človek a máte svoje obmedzenia. Presuňte niektoré povinnosti na iných ľudí.

Foto: pixabay

Kozorožec

Pozor na imunitu. V zimných mesiacoch sú ľudia trochu náchylnejší na choroby, vy však budete pre bacily veľkým terčom. Dajte si záležať na tom, aby ste mali dostatočný prísun vitamínov.

Foto: pixabay

Vodnár

Potrebujete podporu a váš partner o tom možno vôbec nevie. Povedzte mu, že potrebujete prílev dobrej nálady, nejaký výlet alebo iné rozptýlenie, ktoré by vám spravilo lepší deň.

Foto: pixabay

Ryby

Je čas prestať čakať a urobiť ten správny krok k tomu, aby ste dosiahli svoj sen. Je to jednoduchšie, než by ste kedy čakali, proste len musíte prestať veci odkladať a začať ich robiť hneď.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: