Toto naozaj nikto nečakal! Harry a Meghan zverejnili veľkú novinku, mnohých nepoteší

Foto: Profimedia

Nie je to tak dávno, čo Harry a Meghan oznámili, že už viac nebudú súčasťou kráľovskej rodiny v takej miere, v akej boli doteraz. Práve dnešným dňom je ich „členstvo“ medzi kráľovskými výsosťami definitívne ukončené.

Média veľmi často informovali o tom, že v podstate ešte stále nikto nevie, čo bude ich odchod naozaj znamenať. Teraz sa však zdá, že urobili krok, s ktorým nerátal vôbec nikto. Oznámili, že už nebudú používať svoj účet Sussex Royal na Instagrame a takisto nebudú ani aktualizovať svoje webové stránky. Podľa portálu Metro je pre nich dôležité, aby sa teraz spoločnosť zaoberala situáciou s COVID-19.

Chcú, aby sa pozornosť upriamila inam

„Vojvoda a vojvodkyňa by uprednostnili, aby sa v najbližších mesiacoch sústredila pozornosť na COVID-19. Najbližšie mesiace strávia so svojou rodinou a budú pokračovať v tom, čo môžu robiť a to v súkromí. Budú spolupracovať a podporovať charity a neziskové organizácie, ktorým sa venujú,“ povedala hovorkyňa.

Odchod z Instagramu?

„Ďakujeme tejto komunite. Za podporu, inšpiráciu a spoločný záväzok konať dobro vo svete. Všetci zohrávame úlohu v tejto globálnej zmene, musíme zmeniť zvyky a chceme sa zamerať na novú kapitolu a pochopenie toho, čo najlepšie môžeme urobiť. Aj keď nás tu možno nevidíte, naša práca pokračuje. Tešíme sa, že sa s vami čoskoro znovu spojíme. Ste úžasní!“ napísali vo svojom poslednom príspevku. Mnohí si všimli, že sa podpísali len Harry a Meghan. Žiadny princ, žiadna vojvodkyňa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Kate si zložila zásnubný prsteň

Medzitým sa svojím kráľovským povinnostiam venuje Harryho brat princ William so svojou manželkou vojvodkyňou Kate. Ako uviedol portál People, na poslednej fotografii, ktorú zverejnili na sociálnych sieťach, si mnohí ľudia všimli, že na ruke nemá ikonický zásnubný prsteň, ktorý jej William daroval aj ako poctu svojej mame, zosnulej princeznej Diane.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Dôkladné umývanie rúk

Zdá sa však, že to má úplne iný dôvod, ako by sme si mysleli. Žiadna kríza sa nekoná, je to jednoducho oveľa efektívnejšie pri umývaní rúk. Práve pod prsteňmi sa totižto môže nachádzať nožstvo baktérií, ktoré sa umývajú ťažšie. Svoj prsteň si musela zložiť aj počas návštevy detskej nemocnice Evelina v Londýne, keďže aj tam si pred prehliadkami musí dôkladne umyť ruky a neodporúča sa nosiť šperky.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: