Toto robiť nemala! Mladé dievča chcelo na Instagrame viac sledovateľov a tak zničilo 200 rokov starú pamiatku

Foto: youtube screenshot

Infulencerom je človek, ktorý má obrovský vplyv na ľudí, ktorí sa nachádzajú na sociálnych sieťach. Toto „povolanie“ sa stáva čoraz populárnejším a žiadanejším. Nie je však jednoduché byť dobrým a kvalitným influencerom. Za cenu popularity dokážu takýto ľudia spraviť naozaj čokoľvek. Dnes otriasa svetom čin, ktorý sa rozhodla spraviť mladá influencerka za cenu získania ďalších sledovateľov.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Słońska (@juliaslonskaa) on

Instagramová hviezdička Julia Słońska pridala na svoj Instagram video, na ktorom ničí 200 rokov starú pamiatku. Je to historická socha anjela, ktorá sa nachádza v Swiss Valley Parku. Video Julia vyslielala naživo čo znamená, že jej čin sledovalo vyše 5 900 sledovateľov. Julia čakala nárast followerov a popularitu po celom svete. To, čo však spravili jej fanúšikovia teda nečakala. Julia začala strácať svojich sledovateľov a spustila sa na ňu vlna neúprosnej kritiky. Mladá influencerka pod obrovským tlakom a odporom vymazala video a dokonca zrušila svoj účet na Facebooku. Julia bola vynechaná zo všetkých reklamných kampaní. Poľská Mbank,s ktorou Julia spolupracovala sa dokonca rozhodla verejne odsúdiť jej konanie. Video si môžete pozrieť tu:

 

„Takéto správanie určite nepodporujeme a príslušné orgány by sa ním mali určite zaoberať. Pokiaľ ide o zodpovednosť za to, čo Julia robí niekoľko dní po zhotovení fotografií, nemôžeme byť za to zodpovední my. Neplánujeme viac spolupracovať s touto ženou,“ napísal hovorca Mbank na Instagrame. „Som taká hlúpa, nebudem hovoriť čo ma prinútilo spraviť takúto vec, pretože je to súkromná záležitosť. Chcem sa ale naozaj všetkým ospravedlniť,“ napísala na sociálnu sieť Julia.

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)