Toto sa v histórii kráľovskej rodiny ešte nikdy nestalo. Kráľovná Alžbeta ruší dávnu tradíciu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Kráľovná bude čeliť tým najosamelejším narodeninám, keďže prešlo len pár dní, odkedy jej manžel, princ Philip, zomrel. Kráľovná však 21. apríla oslávi 95. narodeniny.

Bude obklopená len nepatrným množstvom ľudí, ktorí vytvoria jej “windsorskú bublinu”, pretože ako uvádza portál Daily Mail, nemá náladu na oslavovanie, čo je pochopiteľné. Historickou novinkou, ktorá sa v kráľovskej rodine ešte nestala, je tiež to, že pri príležitosti jej narodenín nezverejnia jej nový portrét. Chystajú sa to odložiť, pretože ešte stále drží smútok za svojím milovaným manželom.

Foto: TASR/AP

Jeho neprítomnosť cítia všetci

Jeho neprítomnosť je do očí bijúca a nie je možné ju ignorovať. To, čo mal byť šťastný deň, sa zmenil na smútok, no zároveň to celé zatieňujú špekulácie o roztržkách v kráľovskej rodine. Zatiaľ, čo mnohých ľudí potešil pohľad na rozhovor princa Harryho a princa Williama, zdroje uviedli, že úplné zmierenie je ešte veľmi ďaleko. Videli sa prvý raz za dlhú dobu a zdá sa, že mediátorom sa stala práve manželka princa Williama, Kate.

Foto: TASR/AP

Zmieria sa William a Harry?

Kate najprv konverzovala s Harrym, no keď sa pridal William, vzdialila sa a nechala ich osamote. Princ Charles so svojimi synmi strávil viac ako hodinu vonku v zámockom areáli, kde sa dlho rozprávali. Podľa niekoľkých zdrojov princ Harry ešte neodletel naspäť do USA za svojou manželkou Meghan a plánuje sa chvíľu zdržať v Británii. Ďalšie však hovoria, že odletel už 19. apríla.

2
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: