„Toto si prehnala,“odkázali jej ľudia. 26-ročná youtuberka zdieľala celý svoj pôrod v priamom prenose

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Foto: screenshot youtube (Sarahs Day)

Influenceri na dnes vládnu sociálnym sieťam. Mnohí z nich sú naozaj šikovní a tým, že majú dosah na tie najmladšie vekové kategórie, snažia sa ich svojím spôsobom motivovať. Sú však určité hranice, ktoré by sa nemali prekračovať. Mladá youtuberka a influencerka Sarah však podľa mnohých ľudí urobila práve túto chybu. „Toto si prehnala,“ odkazujú jej fanúšikovia.

Mladá Američanka Sarah, ktorá je známa hlavne pod svojím youtubovým kanálom Sarah´s day porodila svojho syna pred očami miliónov divákov. Rozhodla sa, že ten najdôležitejší deň vo svojom živote ukáže ľuďom po celom svete. Celý jej 30 hodinový pôrod tak vysielala naživo cez svoj kanál.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah (@sarahs_day) on

26-ročná mamička Sarah porodila 29. marca po 30 hodinovom pôrode vrátane kontrakcií a prípravy na pôrod. Po tomto jej čine svojich fanúšikov a celý svet rozdelila na dva tábory. Spustila sa na ňu vlna kritiky, no našli sa aj takí, ktorí s tým, čo spravila súhlasia a prajú jej veľa úspechov. Počas jej pôrodu s ňou bol jej manžel a pôrodná asistentka. V posledných 25 minútach videa je vidieť, ako na svet prichádza jej malý syn.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah (@sarahs_day) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah (@sarahs_day) on

Video videlo cez 1,3 milióna sledovateľov. „Bolo to asi najviac surové video aké som kedy na YouTube videl,“ napísal jeden z fanúšikovIní ľudia reagovali naopak veľmi pozitívne. „Je šialené, koľko lásky ide z toho videa,“ napísala fanúšička.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah (@sarahs_day) on

„Viac ako 24 hodín práce, 7 hodín aktívnej práce s pôrodom a k tomu viac ako 40 hodín bez spánku. To bola naša realita po pôrode. Najťažšia vec, akou sme si kedy prešli, no zďaleka najkrajšia,“ napísala na sociálnu sieť Sarah.

Tu si môžete pozrieť aspoň záznam z videa, ktoré bolo vysielané LIVE.

thesun.co.uk
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: