Toto sú tajomstvá francúzských žien, vďaka ktorým sú pre mužov také neodolateľné! Bod číslo 4 by mala poznať každá z vás


Trendy v móde sa neustále menia a občas máme pocit, že obliecť sa štýlovo a vkusne je hotová veda. Kľúč k dokonalému šatníku je však jednoduchosť a klasika. Nehľadajte za tým nič iné. Svoje o tom vedia aj Francúzky, ktoré vedia veľmi šikovne vyskladať svoj šatník z nadčasových kúskov bez toho, aby museli míňať „majland“ na nové výstrelky módnych návrhárov. Nechajte sa inšpirovať.

Francúzsky štýl obliekania

Kabátik z prírodnej tkaniny nemôže chýbať v šatníku žiadnej Parížanky. Je to ideálny kúsok v kombinácii s džínsami, kostýmovými nohavicami či kraťasmi. A práve toto je čaro ich štýlu obliekania. Vyberajú si kúsky, ktoré môžu využiť ako na každodenné nosenie, tak na spoločenskú udalosť. Kabátik  môžete skombinovať s voľnými blúzkami alebo tričkami.


Ak ste človek, ktorý sa nebojí výzvy a zmeny, pánske topánky sú pre vás tým pravým „orechovým“. Sú ideálnym doplnkom ku kostýmu alebo chlapčenskému look-u, ktorým dnes určite nič nepokazíte, skôr naopak.


Jediným drahým kúskom v šatníku Parížanky je kabelka. Je to jednoducho vec, ktorá musí pôsobiť dokonale, bez náznakov opotrebovania a dajú si na nej poriadne záležať. V žiadnom prípade nesiahajte po napodobenine. Pokazíte tým viac ako keby ste zvoli lacnejší originál.

Čierne sako je klasika, ktorá bude vašim „kamarátom do dažďa“. Inak povedané, podrží vás v každej situácii. Určite sa oplatí doň investovať.

Hodí sa na všetky príležitosti a takmer ku každému ďalšiemu kúsku z vášho šatníka.


Balerínky sú základným a pohodlným vybavením každej Parížanky.


Určite si zadovážte šatku. Tento kúsok nikdy nevyjde z módy a je veľmi šikovným pomocníkom a praktickým doplnkom. Napríklad v prípade ak potrebujete svoj outfit oživiť, stačí ak siahnete po elegantnej farebnej šatke, ktorú nemusíte nosiť len na krku. Môžete ju použiť tiež do vlasov.


Dlhý plášť je tiež veľmi obľúbeným kúskom šatníka každej Francúzsky. Ak sa rozhodnete obliecť si ho spolu so šatami, dbajte na to, aby mali rovnakú dĺžku alebo aby bol plášť dlhší.

Veľmi obľúbeným kúskom oblečenia sú aj veľké a na pohľad „vyťahané“ svetre. Odhalené plece v nich pôsobí sexi, no nie prvoplánovo.


Veľké čierne okuliare nájdete v taške každého pravého Parížana. Nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať. Proti ostrému slnku, zakryť kruhy pod očami či náhodné slzy, alebo len  budete jednoducho chcieť ignorovať ľudí okolo seba.


Kupujete svojmu drahému bielu košeľu do práce? Kúpte jednu aj sebe.


Vždy, keď budete stáť v obchode a rozhodovať sa, myslite na klasiku, nadčasovosť a možnosť kombinácie daného kúsku s iným z vašej skrine. Stavte na jednoduchosť a eleganciu a úspech máte zaučený.

Pozri aj: Táto mama nevesty sa pred svadbou svojej dcéry cítila akoby neexistovala. Potom prešla premenou jej života a na svadbe vyzerala jednoducho úžasne!

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), takprosto.cc


Komentáre

komentárov