Toto sú tie najlepšie vychytávky do kuchyne, ktoré vám uľahčia každodennú prácu popri varení

Monizz Návody

Kuchyňa je miesto, kde sa veľa rozhadzuje, veľa upratuje, veľa čistí a veľa sa otvárajú skrinky, uskladňujú sa také aj onaké nádobky a skrátka a jasne – nikdy nemá všetko svoje miesto. Pretože raz si zaobstaráme takú drobnosť, inokedy onakú a v konečnom dôsledku ju potom dlhšie hľadáme, než s ňou pracujeme.

sovkusom.ru

Kuchynské vychytávky sú preto snom každého poriadneho a pedantného kuchára, kuchárky, pekára, čo pekárky. Tie, ktoré vám ukážeme dnes, sú absolútnou topkou a inšpirovať sa nimi môžete aj vy. Množstvo drobných ale aj väčších problémov si tak ušetríte a čas strávený vo vašej kuchyni bude radosťou po všetkých stránkach.

Top vychytávky

Otočný diel v rohovej potravinovej skrini je skvelou pomôckou pri vyberaní vecí bez toho, aby ste museli buď všetko vykladať, alebo všetko pozhadzovať.

sovkusom.ru

Táto „deravá“ stena síce pôsobí tak trochu ako v garáži, no keď si ju k zariadeniue nakomponujete vkusne, môže vám poslúžiť ako vešiak na všetky bežne potrebné riady, či kuchynské pomôcky. Hoci možno nevyzerá najlákavejšie, ale je stopercentným pomocníkom.

sovkusom.ru

Dvierka na skrinkách sa dajú využiť rôzne, napríklad aj na namontovanie takéhoto jednoduchého stojana na krájacie dosky. A nemusíte nimi pri vyberaní zo zásuviek ani trieskať. Perfektné!

sovkusom.ru

Podobný stojan si majitelia tejto kuchynskej linky namontovali na dvierka pod drezom. Miesto využili na prehľadnejšie uskladnenie vrchnákov z plastových dóz.

sovkusom.ru

Ak ste ešte otočné dielce nevyskúšali, určite túto chybu napravte. Neverili by ste, ako veľmi môžu urýchliť hľadanie najmä sklených nádob plných zaváranín, kečupov, olejov, či iných dochucovadiel.

sovkusom.ru

Miesto pod drezom, alebo pod umývadlom hoci aj v kúpeľni môžete využiť jednoduchým namontovaním rúčky, na ktorú pohodlne a prakticky zavesíte všetky prostriedky s rozstrekovačom.

sovkusom.ru

Čudujete sa ako držia? Pomocou veľmi, ale naozaj veľmi silných magnetov.

sovkusom.ru

A presne ten istý princíp využili vynaliezaví majitelia aj v tomto prípade. Nožíky im poslušne sedia tam, kde majú. A keď ich treba, neváhajú sa ukázať v tom najlepšom svetle.

sovkusom.ru

Takýto starý prerobený stolík perfektne využijete najmä počas letných a teplých jesenných dní. Na servírovanie je ako stvorený a prenesiete na ňom na terasu, či do jedálne naozaj všetko. Od tanierov až po horúcu polievku.

sovkusom.ru

Aké vychytávky v kuchyni používate vy? Dajte nám vedieť v komentároch a ak máte, pošlite pokojne aj fotku.

Pozri aj: Zahmlievanie a rosenie plastových okien začína byť opäť realitou. Takto sa tohto problému zbavíte raz a navždy!

zdroj: babskeveci.sk (M), sovkusom.ru

0
Komentovať (0)