Toto ušlo takmer každému. Len človek s veľmi pozorným okom si všimol, že Meghan Markle potajomky niečo zmenila

Foto: archív TASR

Príbeh o zásnubnom prsteni, ktorý princ Harry daroval Meghan, bol skutočne dojímavý. Mnohé ženy by si želali, aby mohli mať na prste presne taký šperk. People však informoval o tom, čo mnohým ľuďom uniklo. A síce, že Meghan svoj zásnubný prsteň nechala vylepšiť.

Na výročie svadby dostala Meghan od Harryho „prsteň večnosti“ ako symbol večnej lásky, ktorý sa zvykne dávať práve na výročia, hoci často až po 50-tich rokoch. Keď sa kráľovskému páru narodil syn Archie, všetka pozornosť sa sústredila na neho, takže takmer každému ušlo, že sa jej niečo na ruke predsa len zmenilo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Moissy Box (@themoissybox),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Elegante Brillante (@elegante_brillante),

Prečo zmenila zásnubný prsteň?

Jej zásnubný prsteň vyzerá celkom inak. Diamanty boli predtým umiestnené na obrúčke zo žltého zlata, teraz sa to však zmenilo na niečo originálnejšie. Princ Harry prsteň navrhol sám a vytvorila ho spoločnosť Cleave and Company, teda konkrétne zlatníci samotnej kráľovnej Alžbety. Prsteň je tvorený tromi diamantami. Jeden veľký je v strede a okolo neho sú dva menšie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa roseannacroftjewellery (@roseannacroftjewellery),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lanka Jewels (@lankajewels),

Pre Harryho má sentimentálnu hodnotu

Prsteň má pre princa Harryho sentimentálnu hodnotu. Dva menšie diamanty sú priamo z osobnej kolekcie jeho matky, zosnulej princeznej Diany, pričom najväčší v strede je zase z Botswany, krajiny, ktorá má v srdci Harryho a Meghan veľmi špeciálne miesto. „Je zo žltého zlata, pretože to je jej najobľúbenejšie. Hlavný kameň je z Botswany a menšie sú z kolekcie mojej mamy. Proste som chcel mať istotu, že bude na tejto bláznivej ceste s nami,“ povedal. „Je úžasný a navrhol ho on, to je neuveriteľné,“ dodala Meghan.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle Duchess Style (@meghanmarkle_styles),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @sussex.royal.family,

Darček na výročie

Vojvodkyňa Meghan je známa tým, že má rada minimalistické šperky a všetky tri prstene jej ku sebe naozaj ladia. Jej obrúčka je mimochodom zo žltého zlata z Welsu, čo je tradícia kráľovskej rodiny. Darček na výročie si všimli fanúšikovia, keď mávala davu na ceste do Buckinghamského paláca spolu s vojvodkyňou Kate, Camillou a princom Harrym.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan_Harry_Windsor (@meghan_harry_archie_windsor),

Meghan je pod drobnohľadom médií, ale aj svojich verných fanúšikov, ktorým naozaj nič neunikne. Aj keď nepoznáme priamy dôvod toho, prečo sa rozhodla zmeniť vzhľad prsteňa, je pravda, že to takto vyzerá naozaj dobre. Všetky tri prstene ku sebe ladia a spolu tvoria celok, ktorý vojvodkyňu Meghan naozaj vystihuje priam dokonale.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: