Toto vám o energetických nápojoch nikto nepovie. Tehotná žena zverejnila správu, v ktorej ukazuje, čo nápoje urobili s jej manželom

Lucia Mužlová Ešte viac

Kto pije jeden „energeťák“ za druhým, je považovaný za „in.“ Čo na tom, že často niekoľkonásobne prekročí maximálnu povolenú dávku povzbudzujúcich látok. Telo si to však všetko pamätá. A neraz za tento prečin môže prísť neskutočne krutá daň. Podobne to bolo v prípade teraz už novopečeného otca Austina, ktorého len pár týždňov pred narodením jeho prvého dieťaťa tento zlozvyk takmer pripravil o život. Jeho následky si však bude pripomínať každý deň, keď sa pozrie na svoj obraz v zrkadle.

Jeho milujúca žena Brianna sa rozhodla rozprávať o skrytých rizikách pitia energetických nápojov. Jej manžel žil typický zaneprázdnený život. Vražedné pracovné termíny sa snažil dodržať. K výkonu mu mali pomôcť práve energetické nápoje. Podľa Brianny je to zlozvyk, o ktorom sa až tak nehovorí. A malo by sa. Pretože následky môžu byť naozaj katastrofálne.

Príbeh, ktorý by ste určite nechceli zažiť na vlastnej koži

Energy drinks

„Láska nie je len o maličkostiach. Nie je o pravidelných telefonátoch, rande či spomienkach. Láska je o tom, že sa budete vedieť obetovať pre svojho partnera. Skutočná láska nemôže byť sebecká,“ tvrdí mladá mama. Vo svojej emotívnej výpovedi hovorí o tom, ako sa jej život z jedného dňa na druhý obrátil naruby. Tehotenstvo si vyslovene užívala. Myslela si, že ich novú rodinku čaká bezproblémová budúcnosť. Osud to však chcel inak.

„Nikdy nezabudnem na telefonát od svokry, ktorá ma v jedno ráno zobudila: ‚Austin mal nehodu,‘ oznámila mi. Obe sme išli do nemocnice, netušila som, čo sa vlastne stalo. A to na tom bolo to najhoršie. Nakoniec to zistili. Austin, môj milovaný manžel, mal krvácanie do mozgu,“ dodáva. Lekári však boli šokovaní z testu na toxické látky, ktorý patrí k bežným vyšetreniam. V krvi mladého muža totiž to zistili enormné množstvo kofeínu, ktorým sa prakticky predávkoval. Jeho tehotná manželka potvrdila, že pitie energetických nápojov bol bežný rituál jej zaneprázdneného manžela. Nasledovala náročná operácia. Nikto nevedel, či ju Austin vôbec prežije, a ak aj áno, aké bude mať následky. Pre ženu, ktorá ho nadovšetko milovala, to bol obrovský šok.

Pôrod prebehol inak než si predstavovala

 

„Chcela som, aby manžel bol súčasťou tejto jedinečnej chvíle,“ tvrdí mladá žena, ktorá porodila syna len dva týždne po tejto udalosti. Muž bol stále v nemocnici, bez jasných vízií do budúcnosti. Nasledovala ďalšia operácia. Potom ďalšia a ďalšia. Výsledkom je diera v čelovej časti lebky, ktorá sa nedá jednoducho nevšimnúť.  Briannu po pôrode čakalo náročné obdobie. Novorodenec, hormóny, strach o život milovaného človeka a neustále pendlovanie medzi nemocnicami ju nezlomili. Naopak, zosilnela. Manželovi stále vravela o ich nádhernom synovi. Po dvoch mesiacoch sa dočkala toho, v čo nedúfala. Otec prvýkrát uvidel svojho syna.

Návrat domov nebol jednoduchý

„Musím sa starať o dvoch. No robím to s láskou. Ráno ma čaká každodenná rutina. Pomôcť manželovi s hygienou, cvičiť s ním, pripraviť jedlo pre oboch chlapov. No robím to z lásky,“ dodáva Brianna, ktorá je v neustálom kolotoči. Je príkladom skutočnej nesebeckej lásky. Veď nemálo párov sa rozvádza už pri prvej nepríjemnosti. A príklad pre nás? Nabudúce to radšej nepreháňajme s energetickými nápojmi.

Pozri aj: 9 vecí, o ktorých vám 90% mužov nikdy nepovie. Najviac ma zarazil bod č. 5

zdroj: babskeveci.sk, boredpanda.com

0
Komentovať (0)