Toto video rozdeľuje rodičov na dve strany. Je to len nevinná zábava alebo je to u tak malého dievčatka maximálne nevhodné?


Ako často si povieme, že by sme chceli zmeniť farbu vlasov a so zatajeným dychom sledujeme krásne premeny, ktoré sa naozaj podarili. Dnes sme ale narazili na video, ktoré nás rodičov rozdelilo na dve strany. Jedni si myslia, že je to v poriadku, druhí, že je to nevhodné. Táto mamička nafarbila svojej dcérke vlasy a šokovala tým všetkých rodičov. 

Keď som ja bola malá a mamina si farbila vlasy, pamätám sa, ako som ju prosila, nech mi nafarbí aspoň jeden pramienok. Toto je však trochu priveľa, nemyslíte?

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));