Tragédia zachytená na videu. V zábavnom parku sa obľúbená atrakcia zlomila na polovicu

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: twitter.com (shishir1986)

Ako informoval portál interez.sk, v zábavnom parku sa stala nehoda, pri ktorej sa obľúbená atrakcia sa zlomila na polovicu. Ľudia zažili momenty hrôzy a dokonca sa jednému návštevníkovi podarilo incident zachytiť na videu.

Nehoda si vyžiadala dve obete na životoch a desiatky zranených. Taká bola bilancia tragickej nehody na kyvadlovej atrakcii v zábavnom parku Kankaria Ahmadabáde v Indii. Tragédia sa udiala po tom, ako sa atrakcia rozlomila na polovicu a ľudia narazili na zem. Informuje o tom portál Unilad.

Šokujúce zábery sa podarilo zachytiť na video. Všetko spočiatku prebieha v úplnom poriadku, no v jednom momente sa začne atrakcia lámať a časť s ľuďmi naráža na zem.

Podľa rt.com hasiči okamžite začali záchrannú akciu. Ranení návštevníci boli prevezení do nemocnice. Udalosť žiaľ stála životy dvoch mladých mužov vo veku 24 a 22 rokov, zatiaľ čo 26 ľudí utrpelo zranenia, mnohí z nich vážne. Okamžite sa začalo vyšetrovanie s cieľom zistiť príčinu incidentu. Úrady tiež prešetrujú, či mal zábavný park v poriadku všetky licencie na prevádzkovanie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: