Trendové sandále na jar/leto 2017


Jar je už v plnom prúde, vonku sa nádherne oteplilo, a tak môžeme konečne vymeniť zimnú obuv za sandále, lodičky či šľapky. Je na čase zaobstarať si aspoň jeden nový pár topánok, ktoré sú módne a navyše v nich vaša noha nádherne vynikne. Ako si však vybrať z množstva tovarov, ktoré nám obchody ponúkajú? Vďaka nasledujúcim tipom získate prehľad o najnovších módnych trendoch, ktoré vás zaručene inšpirujú. 

sandale tit
takprosto.cc

Sandále či lodičky s otvorenou špičkou vyzerajú naozaj atraktívne a navyše nechajú nohu voľne dýchať. Jar je ročné obdobie, ktoré si priam pýta najrôznejšie farby a doplnky, preto sa nebojte experimentovať a byť odvážnejšia. Výberom z nasledujúcich horúcich tipov určite nič nepokazíte, ba naopak, vaše okolie vám bude iste skladať komplimenty. Prinášame vám 15 úchvatných možností, z ktorých nebudete vedieť spustiť oči.

Klinové sandále sú jednými z najbežnejších a v módnom priemysle svoje miesto obhajujú už roky. Navyše sú veľmi pohodlné, takže sa hodia ako do kancelárie, tak i na prechádzky. V súčasnosti sa najčastejšie ozdobujú remienkom z kože, či textilu, ktorý im dodáva ten správny „šmrnc“.

sandale 1
takprosto.cc

Sandále s uzavretou špičkou vyzerajú nesmierne elegantne. Navyše svojím tvarom opticky predlžujú a zužujú nohy. Veľmi módne sú práve tie s hrubými opätkami, čo prispieva aj pohodlnosti na rozdiel od klasických „ihličiek“.

sandale 2
takprosto.cc

Sandále bez opätku sa nám prirodzene spájajú s plážou a morom. Dokážu však pôsobiť i veľmi elegantne a keďže nie sú vysoké, vaše nohy si môžu pokojne oddýchnuť a vy sa budete cítiť pohodlne.

sandale 3
takprosto.cc

Zamat je najhorúcejšou novinkou tejto sezóny. Od tričiek, búnd, cez nohavice a doplnky až k topánkam. Pokojne siahnite po sandáloch z tohto materiálu a zaručene sa stretnete s vlnou uznania a obdivu. Navyše tento materiál pôsobí nesmierne elegantne a chodidlá vďaka nemu krásne vyniknú.

sandale 4
takprosto.cc

V kontraste s dnešnými „betónovými džungľami“ siahajú módni návrhári po prírodných materiáloch. Práve preto svoje miesto v rebríčku zaujali aj sandále v kombinácii s drevom alebo korkom.

sandale 5
takprosto.cc

Sandále s otvorenou špičkou a úzkym opätkom hrajú do karát najmä tým dámam, ktoré potrebujú predĺžiť siluetu a opticky ubrať zopár kíl. Nevieme si predstaviť dámu, ktorá by v takomto type sandálov nevyzerala skvostne.

sandale 6
takprosto.cc

Ak nemáte rady podpätky a chôdza v nich je pre vás utrpením, máme pre vás riešenie. Tento typ obuvy vám pridá zopár centimetrov k výške a navyše je veľmi pohodlnou voľbou, či už sa chystáte do práce, na párty alebo prechádzku mestom. Obľúbeným materiálom v tomto prípade je koža a jemné prirodzené farby.

sandale 7
takprosto.cc

Akýkoľvek typ jarných topánok znesie aj tie najdivokejšie vzory. Nebojte sa farieb a nechajte svoje topánky rozžiariť celý váš outfit.

sandale 8
takprosto.cc

Farebná odlišnosť sa nevzťahuje len na obuv so vzormi. Aj jednoduchý tvar tiopánky môžete oživiť jasnými alebo netradičnými farbami.

sandale 9
takprosto.cc

Vrstvenie úzkych remienkov bez pochýb patrí k trendom roku 2017.

sandale 10
takprosto.cc

Svetoví návrhári na pulty obchodov prinášajú ďalšiu novinku, ktorú ocenia dámy vyžadujúce si pohodlnosť. Klasické lodičky transformované do podoby bez opätku.

sandale 11
takprosto.cc

Transparentné popruhy alebo opätky sú hitom tejto sezóny. Takýto kúsok by nemal chýbať ani vo vašom šatníku.

sandale 12
takprosto.cc

Máte rady výraznú obuv? V tom prípade isto siahnite po metalických farbách alebo zvieracích vzoroch.

sandale 13
takprosto.cc

Ideálna a zároveň elegantná voľba spájajúca sandále i „plné“ topánky.

sandale 14
takprosto.cc

A samozrejme klasické šľapky s neklasickým zdobením. Tie sa držia v módnom rebríčku už od minulého roka.

sandale 15
takprosto.cc

Aj keď je ponuka skutočne široká, veríme, že každá z vás si pre seba vyberie tie pravé topánky, v ktorých sa bude cítiť ako bohyňa. Nezabúdajte ale na fakt, že obuv nemá byť len trendy a zaujímavá, ale najmä pohodlná.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), tprosto.cc


Komentáre

komentárov