Kamarátka prišla od kaderníčky ako vymenená! Toto je 7 TOP vlasových trendov na jar a leto 2018, ktoré by ste mali vyskúšať

Banana Krása

Rozhodli ste sa trochu zmeniť výzor, no ešte stále nemáte jasnú predstavu o tom, ako by mal váš účes vyzerať? Pozrite si horúce trendy vo farbení vlasov, ktoré sadnú hádam každej žene bez rozdielu veku. Žiadne šialené kreácie ani extravagantné úlety nehrozia. Tipy, ako vyzerať prirodzene a zároveň oslnivo, si určite zamilujete. 

Móde nepodlieha len naše oblečenie alebo obuv, a ak chcete ísť s dobou a nevyzerať ako návšteva z minulosti, mali by ste sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi. Ako čo najlepšie podčiarknuť svoju prirodzenú krásu, vyzerať žensky a zaujímavo? Zozbierali sme najnovšie trendy vo farbení vlasov.

Tigrie oko

Štýl farbenia, ktorý sa hodí predovšetkým dámam s tmavými vlasmi. Ide o kombináciu tmavohnedých odtieňov v prevažne teplej čokoládovej farbe a prameňov svetlejších minimálne o 2 tóny. Svetlé pramene majú orieškový až oranžový podtón, a tým pádom spolu s tmavším podkladom vytvárajú podobné farebné kombinácie, aké môžeme nájsť u drahého kameňa s názvom tigrie oko.

View this post on Instagram

Stylist: Rosie Service: “Tiger eye” full head balayage highlights, toner, smartbond treatment, cut and blow dry. Time: 3 1/2 hours Maintenance: sheer shimmer, treatment & Cut & blow every 8/10 weeks, full highlights every 4/6 months. Book a colour change consultation with Rosie using the link in bio #theboutiqueatelier #balayage #balayageombre #balayagehighlights #balayagehair #rosegoldhair #shimmer #longhair #hair #haircolor #haircolour #highlights #highlight #tigereyehair #lorealpro #kerastase #tigereye #hairmakeover #brunettebalayage #rosegoldbalayage #rosegold #chester #cheshireoaks #ellesmereport #liverpool #hairgram #instahair #highlights #hairstyles #copperbalayage

A post shared by The Boutique Atelier (@the_boutique_atelier) on

Air touch

Technika, ktorú preslávil ruský kaderník a stylista Vladimir Sarbashev. Ide o presvetlenie vlasov, ktoré vo výsledku nevyzerá ako melír. Spôsob farbenia od korienkov je rafinovaný, preto ani nevidno, kde farbený prameň začína. Maximálne prirodzené farbenie, ktoré navyše opticky zväčší objem vlasov. Výhodou je, že pri odrastaní nie je vidieť žiadne tmavšie miesta a okolie ani nespozoruje, že ste kaderníka nenavštívili už dlhší čas.

https://www.instagram.com/p/BgFApGyF_Xn/?taken-by=sarbashevvladimir

https://www.instagram.com/p/BgACPh4lnhi/?taken-by=sarbashevvladimir

https://www.instagram.com/p/BfwoFSolX7u/?taken-by=sarbashevvladimir

Nahé farbenie

Rovnako, ako nahý make-up, je v móde aj nahé farbenie vlasov. Ide o tie najprirodzenejšie tóny, aké sa k danej pleti hodia. Vlasy sú farbené tak, že vyzerajú akoby farbené ani neboli. Dosiahne sa to najmä množstvom odleskov v rozličných odtieňoch. Vlasy sa na slnku krásne lesknú a pramene sú smerom ku koncom o niečo svetlejšie ako pri korienkoch, keďže tak to býva aj pri nefarbených vlasoch.

Vlasy sa farbia tak, aby vychádzali z prirodzenej farby vlasov, takže obľúbené sú teplé tóny ako oriešková, svetlohnedá, čokoládová, gaštanová, karamelová, ale aj blond, špinavý blond a nádych ryšavej či červenej.

https://www.instagram.com/p/BgLXX-qA0hl/?tagged=nudehair

https://www.instagram.com/p/BecbFJHnFBI/?tagged=nudehair

“Tajné” farbenie

Ide o farbenie, ktoré je ukryté vtedy, ak si to situácia vyžaduje alebo jednoducho nemáte náladu na výstrednejší výzor. Zafarbené pramene vlasov – obyčajne vo výrazných farbách, nie prírodných odtieňoch, sú umiestnené vzadu a sú prekryté vrchnou vrstvou vlasov. Viditeľné sú teda pri vyčesaní vlasov do chvosta alebo pri rozhrnutí vlasov. Veľmi zaujímavé oživenie inak obyčajného účesu alebo farby. Väčšinou ide o dočasné zmývateľné farby, takže si môžete skúsiť experiment bez obáv.

View this post on Instagram

Всем привет 👋. Уже наверное все в курсе, что Москву замело снегом 🌨. И все возмущаются по этому поводу 😡. Странный народ, то им снега подавай, то зачем он выпал🤦🏼‍♀️, ведь все уже ждали весну☘️. А мы вот в #сочифорнии🌴 ничего не ждём, а сами всем управляем. Хотим весенний образ сделаем, хотим осенний, а хотим вообще зиму с летом замиксуем🌈. Я рада, что наши красавицы всегда готовы к экспериментам, которые не только поднимают настроение😃, но добавляют индивидуальности. Красок🎨 вам в ленту, цветных прядей в волосы. С вами я, ваша Наташа.______________________________________Запись📲+79282456628 или 📩Директ.

A post shared by Парикмахер Колорист Сочи (@colorist_sochi) on

https://www.instagram.com/p/BdkHE5OFqle/?tagged=gigihadidhair

Tónovanie farieb

Postupné zosvetlenie smerom ku končekom je veľmi obľúbené pri akejkoľvek farbenej škále. Vyžaduje si však častejšiu návštevu kaderníka, pretože farba sa rýchlo vymýva a odrastá. Efekt je ale fantastický a opticky omladzuje svoju nositeľku.

View this post on Instagram

Сложное окрашивание от нашего мастера Карины😍 Её работы можно посмотреть по хэштегу #каринаbelovely ❤️ —————————————– Запись по телефонам:📲+7(432)233-09-33,+7(920)446-47-77 (WhatsApp/Viber) или ты можешь написать нам в Direct💋 —————————————— #BeLovelyBeautyStudio#СалонКрасоты#СалонКрасотыВоронеж#Окрашивание#ОкрашиваниеВоронеж#Балаяж#Омбре#Шатуш#СтильноеОкрашивание#МодноеОкрашивание#БалаяжВоронеж#ОмбреВоронеж#Wella#WellaIllumina#WellaColorTouch#WellaKoleston#Tigi#TigiВоронеж#Студиякрасоты#СтудиякрасотыВоронеж#шатушворонеж#техникиокрашиваний#колорист#мастерколорист#колористворонеж#мастерпоокрашиванию#тонирование#сложноеокрашивание

A post shared by 💕Be_Lovely_Beauty_studio💕 (@be_lovely_beauty_studio) on

View this post on Instagram

Caramel vanilla blend 😋

A post shared by Styles by Yessey (@stylesbyyessey) on

View this post on Instagram

| SILK & NATURAL |

A post shared by MIAMI | DR Hairstylist (@gg_thehairartist) on

Contouring

Kontúrovať tvár už nemusíme len za pomoci kúzla líčidiel. Nielen make-up, ale aj presvetlenie vlasov v určitých partiách dokáže pomôcť tvári a zvýrazní jemné ženské črty či potlačí nedostatky.

Ako si môžete všimnúť na nasledujúcom obrázku, pre dlhú tvár sa hodí presvetlenie po bokoch tváre a pri oválnej tvári ju dokážeme opticky zúžiť svetlými prameňmi začínajúcimi v polovici tváre smerom nadol.

View this post on Instagram

Окрашивание в технике #airtouch для любимой @kris.vishnevskaya ., носи с удовольствием🤗😘., И спасибо за прекрасный подарок @cherrykris_brooches 🤗😘…теперь у меня есть собственная ⭐️на небе,… А на груди, тепло твоих рук и сердца⭐️❤️… Спасибо за любовь, и это взаимно🤗❤️ #mityasovaev#shatush#balayage#haircontouring#livedinhaircolor#ombremoscow#ombrekrasnoyarsk#lebel#hairstyle#haircolor#обсолютноесчастье#омбремосква#омбрекрасноярск#омбретомск#балаяжтомск#авторскаятехника#chiionic#омбрекрасноярск#faruksistem#blondhair#омбресургут#contouring#омбресочи#балаяжмосква#braehair#gradualblond#balayagemoscow#OlaplexRussia#lebel#chiionic#beachblonde#creativeblond

A post shared by Evgeniya Mityasova (@mityasova_evgeniya) on

Presvetlením vlasov pri tvári tiež dosiahnete mladistvejší vzhľad a celkovo akoby ožijete. Minimálny zásah s maximálnym efektom.

Aj malá zmena môže vykúzliť perfektný vzhľad a vy budete vyzerať ozaj skvele. Na ktorý typ farbenia by ste sa nechali nahovoriť?

Pozri aj: Toto som urobila vo svojej záhrade minulú jar a získalo si to obdiv všetkých. Ak máte doma drevené dosky, mali by ste s nimi urobiť toto

zdroj: Jana, takprosto.cc

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: