Tri babičky sa k sebe nasťahovali, aby neboli počas šírenia koronavírusu osamote. Priateľkami sú už 40 rokov!

Reprofoto: Facebook (BBC Breakfast)

Mnohí ľudia zostávajú kvôli koronavírusu preventívne doma minimálne dva týždne. Niekomu to vôbec nevyhovuje, druhí ľudia sa zase sústredia na to, čo všetko môžu doma stihnúť.

 

Niektorým ľuďom veľmi chýbajú hlavne priatelia. Portál Ladbible informoval o troch celoživotných priateľkách z Anglicka, ktoré sa rozhodli, že bude lepšie, keď zostanú v karanténe spolu. Doreen, Dotty a Carol majú 70 rokov a priatelia sa už viac ako 40 rokov. Vo videu, ktoré zverejnilo BBC Breakfast, sa vyjadrili, že sa museli dohodnúť len na tom, v ktorom dome budú žiť.

Tešia sa, že sú spolu

Moderátorke povedali, že všetky bývajú v domoch s rovnakým počtom izieb, ale každý má čo ponúknuť. Dotty a Jayne mali slušné záhrady, kde mohli cvičiť a kde mohli sedieť, zatiaľ čo Doreen mala Netflix a chcela so svojimi kamoškami pozerať seriál The Crown. Dámy žartovali, že predtým, než sa uzavrú pred svetom, potrebujú veľké zásoby vína.

Starajú sa o seba

Dámy povedali, že sú priateľky naozaj veľmi dlho a nebolo by dobré, keby sa počas epidémie k sebe nedostali. „Prešli sme si spolu už mnohými vecami a mnohými stratami. Chodíme spolu na dovolenky, staráme sa o seba. Je nám ľúto tých, ktorí teraz zostali bez práce. Zatvárajú sa kaviarne, divadlá… aj my sme mali byť v piatok v divadle,“ povedala Jayne.

Británia je zatiaľ pod veľkým tlakom, čo sa týka verejnosti, pretože podľa mnohých ľudí nie sú opatrenia v súvislosti s koronavírusom dostačujúce. Nie je jasné či vôbec nejaké zavedú, napriek tomu je dôležité zostať v pokoji a izolovať sa, pokiaľ je to možné.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: