Trik, ktorý používa Kate aj Meghan, no nikto o ňom doteraz nevedel. Experti v tom však majú jasno!

Lucia Mužlová Ešte viac

Niet pochýb o tom, že Meghan Markle a Kate Midlleton majú k sebe blízko. Od kedy je Meghan členkou kráľovskej rodiny, často ich môžeme vídať spolu a je evidentné, že si veľmi dobre rozumejú a stali sa z nich priateľky aj v osobnom živote. Ako to už medzi kamoškami býva, aj oni medzi sebou zdieľajú rôzne tajomstvá. Dnes sa na jedno z nich pozrieme.

Zažili ste niekedy situáciu, že ste si do nevhodného počasia obliekli krásne a vzdušné šaty? Tým nevhodným počasím máme na mysli veľký a silný vietor, ktorý môže spôsobiť naozaj nemalé škody a hlavne vtedy, keď to vôbec nečakáte. Nikto nechce prechádzať ulicami mesta so sukňou zdvihnutou na hlave.


Tieto problémy riešia samozrejme aj švagriné z kráľovskej rodiny. O to viac, že sa ukazujú často na verejnosti a sú pod drobnohľadom fotoaparátov. K bežnému problému má čo povedať aj expertka na etiketu Myka Meier. Ženy z kráľovskej rodiny väčšinou stavia na kľúčový doplnok, ktorý im pomôže pri krotení šiat alebo kabátu.


Často na sebe majú kostýmy, ktoré prekryjú kabátom z ťažšieho materiálu. To zabezpečí, že sa žiadne faux pas nestane. Prípadne majú v ruke kabelku, ktorou si pridŕžajú spodok šiat. Možno ste nevedeli, no tento módny problém sa rieši už celé desaťročia. Kráľovná Alžbeta II. vraj vlastnila sukne a šaty, ktoré boli schválne šité z ťažších tkanín, aby ich vietor len tak ľahko nenadvihol.


Najabsurdnejším riešením sú ľahšie závažia, ktoré sú do šiat všívané tak, aby neboli na prvý pohľad viditeľné. Viete si predstaviť, že by ste nosili takéto módne kúsky? Poslúžia síce dobre, no prezentovať sa len v ťažkých odevoch musí byť častokrát veľmi náročné.

Pozri aj: Na svadbe nevesta Meghan Markle na niečo zabudla a ľudia si to všimli až teraz. Zachránila celú situáciu naozaj vojvodkyňa Kate?

Lucia M.

0
Komentovať (0)