Trvalo jej to “len” 40 rokov. Žena prišla s geniálnym tipom, ako ostanú vaše cereálie čerstvé aj po otvorení

Kristína Hagarová Návody

Foto: Facebook (Becky Holden McGhee)

Na internete nájdete skutočne ohromné množstvo vecí. O niektorých by ste si nikdy nepomysleli, že vás prekvapia a že vám zmenia celý pohľad na jedno zo základných jedál dňa, ktorým sú bez pochyby raňajky.

Mnohí ľudia mávajú veľmi ťažké rána. Bez kávy a raňajok jednoducho nefungujú. Veľmi veľa ľudí začína svoj deň práve cereáliami, ktoré sú v kartónovej krabici a veľmi často sa stáva, že rýchlo zoschnú. Becky Holden McGhee však prišla s neuveriteľným nápadom a zverejnila ho na svojom Facebooku. Rozhodla sa, že sa so svojím nápadom podelí s celým svetom.

Gepostet von Becky Holden McGhee am Sonntag, 10. Mai 2020

Trvalo to “len” 40 rokov

“Trvalo mi to len 40 rokov, ale teraz viem, ako správne zatvoriť krabicu s cereáliami,” napísala na sociálnej sieti a jej videonávody sa hneď stali virálne. Má už viac ako tri milióny zobrazení. Dokonca to ľudí povzbudilo, aby sa podelili o vlastné techniky skladania krabíc s cereáliami.Nikdy si nemyslela, že to bude také úspešné

Portál Bored Panda Becky, matku dvoch detí zo Spojeného kráľovstva, kontaktoval a povedala, že je naozaj ohromená. “Bola to náhoda, nikdy za milión rokov by som si nepomyslela, že to bude také virálne,” povedala a zároveň dodala, že je neuveriteľne šťastná za všetky komentáre a pripomienky, pretože boli neuveriteľne láskavé a zábavné.

POSTUP

Je to popritom naozaj veľmi jednoduché. Stačí, keď vrchnú časť krabice zložíte tak, ako vidíte na videu, čiže papierové časti, vďaka ktorým ste krabicu otvorili, zasuniete dovnútra a preložíte na kratšej časti krabice tak, aby sa vám dala zložiť. Potom už len stačí, keď ju poriadne stlačíte ku sebe.

Cereálie nezoschnú a nezvlhnú

Povedala, že samotné skladanie zaberie asi tak pár sekúnd, no je to naozaj účinné. Svedčí o tom aj vlna komentárov, ktorá sa strhla pod jej videom s tým, že im doslova zmenila život. “Trvá to pár sekúnd, vyzerá to elegantne a zaistí to všetko tak, aby to nezoschlo či nezvlhlo,” povedala. Vyskúšali ste už niekedy niečo také alebo máte svoj vlastný spôsob, ako skladovať takéto veci, aby sa neporušila ich chuť?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: