Túto 60-ročnú ženu zmenili v kaderníctve na nepoznanie! Keď uvidíte, ako v priamom prenose omladla o 10 rokov, nebudete tomu veriť!


Každá žena je krásna. Občas však predsa len potrebujeme trochu postrčiť tým správnym smerom. Ak zmeníme účes, zmeníme celý náš výzor, a to je aj prípad tejto ženy. Nechala sa ostrihať a dokonca mužom a výsledok bol viac než úžasný. Čo poviete na túto zmenu vy?

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

 


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));