„Nikdy pre mňa nebola konkurenciou a rozvod ma vôbec neprekvapuje.“ Toto je tvrdá reakcia Angeliny Jolie na udalosti zo života herečky Jennifer Aniston

Banana Ešte viac

Nedávno svet zaplavila správa o ďalšom ukončení vzťahu prominentov. Na pretrase je ešte stále stroskotanie manželstva Jennifer Aniston a Justina Therouxa. Keďže pár vydal vyhlásenie pre verejnosť o svojom rozchode, no o dôvodoch tohto kroku stále mlčí, verejnosť a najmä novinári začali pátrať. Časť fanúšikov je dokonca presvedčená, že za tým všetkým je Brad Pitt, ktorý ukončil vzťah s Angelinou Jolie. Tá sa k veci vyjadrila pred svojimi známymi a netrvalo dlho, aby sa jej slová dostali na verejnosť. Jennifer teda asi nemá veľmi v láske…

Ešte v roku 2005 svet zachvátila správa o rozvode Brada Pitta a Jennifer Aniston. Miláčikovia publika boli zosobnením krásneho vzťahu a dá sa povedať, že im všetci fandili. Na verejnosti vyzeralo všetko v poriadku, a preto od zamilovaného páru nikto nečakal náhle oznámenie o rozvode.

https://www.instagram.com/p/Bfq7A_RHCKa/?tagged=jenniferaniston

Brad sa v tom čase zblížil s hereckou kolegyňou Angelinou Jolie a začala sa ich spoločná cesta životom.  Zachytení vždy uprostred kŕdľa detí boli mnohým sympatickí, no väčšina fanúšikov Jennifer Aniston dúfala v obnovenie jej vzťahu s Bradom. Ten sa síce nekonal, no jeho rozvod s Angelinou Jolie bol často označovaný ako karma.

https://www.instagram.com/p/BeFb32JDOSs/?taken-by=__brangelina__

O to viac radosti mali fanúšikovia, keď sa dala Jennifer do kopy s hercom Justinom Therouxom. Po niekoľkých stroskotaných vzťahoch, ktoré nasledovali po Bradovi sa asi núkala predstava, že aj Jennifer konečne našla svoje šťastie.

Táto idylka sa ale rozpadla ako domček z karát a pár pred Valentínom oznámil svoje odlúčenie. Keďže sa oficiálne nevyjadrili o dôvode, verejnosť a novinári hladní po informáciach začali pátrať.

Samozrejme sa otázkam nevyhol ani Brad Pitt, no ten iba skonštatoval, že rozvod je každopádne smutná etapa života a zároveň náročný test pre každého.

https://www.instagram.com/p/Bfq36yXn_5_/?tagged=bradpitt

Od blízkych Brada Pitta sa novinári dozvedeli o úprimnom Bradovom pohľade na vec. „Brad bol s jej rozhodnutím stotožnený a vyjadril sa, že ak nie je vo vzťahu šťastná, nemala by v ňom zotrvávať.“

Keďže Jennifer a Brada by množstvo fanúšikov opäť spojilo dokopy, záujem novinárov o Pitta je momentálne znovu veľký. „Brad nie je nadšený, že bude znovu na titulných stranách, z ktorých sa mu len nedávno podarilo dostať kvôli jeho rozvodu s Angelinou. Opäť sa schováva pred nepríjemnými fotografmi a musí tolerovať dotieravých novinárov.“

Nuž, keď ste známa osobnosť, do normálneho života sa dostáva len veľmi ťažko. Navyše, rovnako ako za rozvodom Brada a Angeliny videli mnohí Jennifer, teraz sa ako dôvod jej rozvodu často špekuluje o zásahu momentálne slobodného Brada. Verejnosť asi nikdy neprestane veriť rozprávkam a ich zúfalá snaha dať znovu bývalý vysnený pár dokopy zakaždým prifarbí realitu.

https://www.instagram.com/p/BfpOACQnzRQ/?tagged=jenniferaniston

Najšokujúcejšie sú však vyjadrenia Angeliny, ktoré sa k novinárom dostali od jej známej. Angelina sa údajne o rozvode Aniston vyjadruje v negatívnom zmysle a vraj ju celý rozchod absolútne neprekvapuje. Podľa slov Angeliny pre ňu Jennifer nikdy nebola konkurenciou. Dokonca ju považuje len za akúsi hračku, ktorá nebola hodná muža, akým je Justin Theroux. Ten je podľa jej názoru veľmi vtipný a inteligentný, preto pre neho nie je Jennifer vhodnou partnerkou.

View this post on Instagram

😍😍🔥

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

Aj keď tieto slová dosť zarážajú, ani o Jennifer nemôžeme povedať, že by v minulosti kypela pozitívnymi výrokmi na adresu Angeliny. Rozvod Angeliny a Brada považovala Jennifer za karmu, a aj keď si myslela, že Brad Angelinu skutočne miloval, podľa nej bola pre neho táto žena príliš komplikovaná.

Ostáva nám len dúfať, že po rôznych špekuláciách sa na povrch dostanú i skutočné dôvody rozvodu Aniston a Therouxa a novinári im dajú konečne vydýchnuť.

View this post on Instagram

Lol classy #jenniferaniston

A post shared by Jennifer_Aniston (@jennifer1aniston) on

Pozri aj: Ak budete robiť tento cvik len 6 minút denne, stanete sa majiteľkou sexy zadočka, ktorý vám budú závidieť všetky ženy, a z ktorého muži nebudú môcť spustiť zrak!

zdroj: Jana, ofigenno.com

0
Komentovať (0)