Týmto 17 veciam žiadny muž nikdy neodolá

Lucia Mužlová Ešte viac

brightside.me

Ženský sexepíl a atraktivita dokáže pritiahnuť nejedno mužské oko. Ak unikáte pozornosti opačného pohlavia, prečítajte si nasledujúci článok, v ktorom vám prinášame 17 vecí, vďaka ktorým vám žiadny muž neodolá.

Keď si žena nepatrne zahryzne do pery

zeny1
brightside.me

Deti robia rovnaké gesto, keď sú nedočkavé alebo keď sa boja. Zahryznú si do pery , čo spôsobí, že ich celkový výzor je dojímavý a úchvatný. V okamihu, keď muž zbadá vaše pery, pocíti k vám nežnosť .

Hladká pokožka

zeny2
brightside.me

Neexistuje nič viac sexi než žena s hladkou pokožkou. Ženy si dokonca začali holiť telo už v starovekých civilizáciách, za čias Egypťanov a Rimanov.

Zopnutý účes

zeny3
brightside.me

Tento účes vám nielen dodá takzvaný biznis výzor (alebo business look), ale aj istú dávku príťažlivosti vďaka odhalenému krku a ušiam, ktoré bývajú väčšinou vlasmi zakryté.

Nezvyčajný výzor

zeny4
brightside.me

Keď muž zbadá ženu, ktorá vyčnieva z davu, okamžite zacíti túžbu spoznať ju lepšie. Kreatívni ľudia priťahujú každého, no nie? Tetovania a modré vlasy môžu byť nádherným dôvodom, prečo začať konverzáciu.

Keď si žena oblečie mužskú košeľu

zeny5
brightside.me

Ak si  žena oblečie pánsku košeľu, hovorí tým : „Chcem mať tvoju košeľu blízko svojho tela.“ Muž si to vysvetlí tak, že túži nielen po jeho košeli, ale najmä po ňom.

Pohľad cez rameno

zeny6
brightside.me

Tajomný pohľad cez rameno má svoje špeciálne kúzlo. Krásky odfotené na reklamných plagátoch v minulom storočí na nás hľadeli presne rovnako.

Sebaistota

zeny7
brightside.me

Keď do  miestnosti vojde žena, ktorá o sebe vie, že je úžasná, okamžite na nej ostane nejedno mužské oko. Dôležité, však, je, aby sa zo sebadôvery nestala až prílišná sebadôvera. Neexistuje totiž nič odpudzujúcejšie.

Štýl nahých ramien

zeny8
brightside.me

Faktom je, že okrúhle ramená vyvolávajú u muža túžbu objať a ochrániť. Štýl obliekania, ktorý odhaľuje ramená, dodá ženskej vizáži nežnosť a sexepíl.

Krásna chôdza na podpätkoch

zeny9
brightside.me

Niektoré ženy neznášajú podpätky, iné si zasa bez nich nedokážu predstaviť deň. Ak sa už žena rozhodne pre podpätky, mala by si byť istá, že jej chôdza bude plynulá a krásna. Inak bude kúzlo podpätkov totálne zničené.

Sexi hlas

zeny10
brightside.me

Muži sú očarení vysokým zvučným hlasom, aký bol napríklad hlas Marilyn Monroe. Jej rovesníci vravia, že mužov zasiahol ako viagra.

Plné pery

zeny11
brightside.me

Mierne plné a jasné pery sú jedným z veľmi dobre známych znakov ženskej atraktivity. Zapamätajte si, že by ste pery nemali špúliť. Toto gesto totiž dokáže pokaziť váš vzhľad.

Elegancia

zeny12
brightside.me

Elegancia dokáže priniesť perfektnú rovnováhu. Neukazuje ženskú erotickosť a zvodnosť, ale na druhej strane ju ani neskrýva. Elegancia je o celkovom výzore ženy, od spôsobu, akým sa správa až po výber doplnkov.

Športové legíny

zeny13
brightside.me

Legíny upútajú pozornosť na ženskú siluetu. Prirodzenejšie však pôsobia pri cvičení alebo pri behu, nie pri bežnom nosení. Práve kvôli legínam sa oplatí cvičiť.

Pehy

zeny14
brightside.me

Vyzerajú veľmi žensky, často nám asociujú detstvo a pristanú mnohým ženám. Bohužiaľ, dievčatá sa ich často snažia zbaviť, pretože ich vnímajú ako nedostatok a nevýhodu.

Prirodzený make up

zeny15
brightside.me

Silnejšia časť ľudstva preferuje prirodzenú krásu namiesto niekoľkonásobných vrstiev make-upu a lícenky. Muži nám vravia, akí sú šťastní, keď nás vidia nenalíčenú. Aj keď my máme na tvári tenkú vrstvu BB-krému a riasenky, necháme si to tajomstvo pre seba.

Okuliare

zeny16
brightside.me

Okuliare dodávajú nášmu výzoru prísnosť a neprístupnosť, ktorá priťahuje mužov ako magnet. Navyše sa s týmto doplnkom môžete koketne hrať v rukách.

Úprimný smiech a úsmev

zeny17
brightside.me

Mnoho dievčat sa obáva, že široký úsmev im dokáže pokaziť ich výzor. V skutočnosti to však vôbec nie je tak. Všetci muži milujú ženy, ktoré prejavujú svoje emócie voľne a otvorene.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia Taňkošová), brightside.me

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: