Týždenný horoskop pre znamenie BARAN


baran

Tento týždeň budete svet vnímať úplne inými očami. Vyberte sa na nákupy darčekov. Každého potešíte maličkosťou, nemusíte míňať veľa.

Vzťahy: Vo vzťahu sa snažte vždy vybrať si tú zlatú strednú cestu. Robte kompromisy. V opačnom prípade bude dochádzať k hádkam a nedorozumeniam a to nie len v partnerskom živote, ale aj vo vzťahu k rodine a priateľom.

Práca: V práci si uvedomte, že ľudí nezmeníte. Zmeniť dokážete len svoj postoj a dokážete získať nadhľad. Nenechajte sa vyviesť z rovnováhy a pracujte na svojich cieľoch.

Zdravie: Dajte si pozor na fajčenie. Fajčenie škodí všetkým vašim vnútorným orgánom a najviac tráviacemu traktu a pľúcam. Snažte sa množstvo cigariet obmedziť na minimum.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Erotický horoskop: Baran… prečítať erotický horoskop

Charakteristika znamenia BARAN… prečítať celú charakteristiku znamenia


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));