Týždenný horoskop pre znamenie BLÍŽENCI


blizenci

Tento týždeň sa u vás objaví hneď niekoľko zmien. Je len a len na vás ako ich prijmete a ako naložíte so šancami, ktoré dostanete.

Vzťahy:

Tento týždeň vás môžu postihnúť životné krízy, ktoré však na konci naberú priaznivý charakter, pretože získate opäť nové skúsenosti a silu. Premyslite si, ako využijete svoju energiu. V partnerskom živote bude všetko v poriadku a na konci týždňa vás môže prekvapiť nečakaná, no milá návšteva.

Práca: V pracovnom prostredí sa môžete ocitnúť v situáciách, kedy si s kolegami neporozumiete. Tento týždeň je nevhodný na veľké investície a rozhodnutia, preto sa vždy radšej dvakrát zamyslite.

Zdravie: Na vašu zlú a nepravidelnú životosprávu dopláca najmä vaša pečeň. Problémy môžu nastať aj so žlčníkom a vďaka dlhodobej nervozite aj problémy so žalúdkom.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia BLÍŽENCI

Základné údaje:

Element: vzduch

Vládnúca planéta: Merkúr

Farby: zelená, žltá

Šťastný deň: streda

Šťastné čísla: 3, 8, 12, 23

Najlepšie si rozumie s: Váhy, Vodnár

Vlastnosti:

Blíženci sú veľmi expresívni a bystrí, pričom majú dve tváre a nikdy si nemôžete byť celkom istí, ktorej práve čelíte. Blíženci môžu byť na jednej strane družní, komunikatívni a vždy pripravení zažiť zábavu, no na strane druhej dokážu brať veci veľmi vážne, sú premýšľaví, nepokojní a dokonca aj… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: BLÍŽENCI… prečítať erotický horoskop


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));