Týždenný horoskop pre znamenie RAK


rak

Ste veľmi praktický človek, no pod stromčekom vás potešia aj neobyčajné a nepraktické ponožky s vianočným motívom.

Vzťahy: Vo vzťahu sa všetko vylepší a všetky hádky a malichernosti zmiznú preč. Konečne nájdete porozumenie a zmierenie. Skúste venovať trochu času sebe a svojim záľubám. Sústreďte sa na to, aby ste pozitívne mysleli a nerobte si zbytočné vrásky z blížiacich sa Vianoc.

Práca: V práci vás môže potrápiť nedorozumenie s kolegom. Tento týždeň vaše nápady nebudú dostatočne ocenené, no časom si nadriadený uvedomí, že ste predsa len mali pravdu a na vaše radi dá.

Zdravie: Tento týždeň bude v oblasti zdravia všetko v poriadku. Potrápiť vás však môže bolesť hlavy a kĺbov a to aj vplyvom meniaceho sa počasia.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia RAK

Základné údaje:

Element: voda

Vládnúce vesmírne teleso : Mesiac

Farby: oranžová, biela

Šťastný deň: pondelok

Šťastné čísla: 2, 7, 11, 16, 20, 25

Najlepšie si rozumie s: Škorpión, Ryby

Vlastnosti:

Rak je hlboko intuitívne a sentimentálne znamenie. Rak je jedno z najnáročnejších znamení zverokruhu. Nositelia tohto znamenia sú veľmi emocionálni a citliví, pričom sa starajú hlavne o svoju rodinu a domov. Sú sympatickí a veľmi lipnú na ľuďoch, ktorí ich obklopujú. Tiež sú veľmi lojálni a empatickí, sú schopní… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: RAK… prečítať erotický horoskop


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));