Týždenný horoskop pre znamenie VÁHY


vahy

Tento týždeň sa skúste zamyslieť nad životom. Nie vždy ste postupovali správne a niekto vo vašej blízkosti si zaslúži ospravedlnenie. Viete, kto to je?

Vzťahy: V láske sa všetko znovu ustálilo a s partnerom si momentálne dobre rozumiete. Neskĺznite však k umelosti. Nepredstierajte radosť a záujem, nevedie tok ničomu dobrému. Dlhodobé dusenie vašich emócií nerobí dobre vašemu telu a ani vašej mysli. Skúste ich aspoň raz prejaviť naplno.

Práca: Tento týždeň skúste čerpať zo svojich životných skúseností. Peniaze sú na obzore. Utrieďte si myšlienky aj plány do budúcnosti. Vyčkajte na svoj ideálnejší čas. Planéta Merkúr bude priať cestovaniu a kontaktom.

Zdravie: Počuli ste už o aromaterapii? Je to liečenie prostredníctvom rôznych vôní. Dajte si pod vankúš drobný vankúšik s levanduľov, ktorá vás dokonale upokojí.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia VÁHY

Základné údaje:

Element: vzduch

Vládnúca planéta : Venuša

Farby: modrá, zelená

Šťastný deň: piatok

Šťastné čísla: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

Najlepšie si rozumie s: Blíženci, Vodnár

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Váh sú pokojní a spravodliví a nemajú radi, keď sú sami. Partnerský život je pre Váhy veľmi dôležitý, a to z hľadiska mentality, rozvoja a spolupráce. Váhy sú vzdušné znamenie, prejavujú sa najmä prostredníctvom svojho intelektu a bystrej mysle. Často sa inšpirujú dobrou knihou či filmom, o ktorých dokážu viesť nekonečné diskusie, a vďaka ktorým počas života… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: VÁHY… prečítať erotický horoskop


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));