Ukázala začínajúce bruško. Novinári zachytili prvú fotografiu ostro sledovanej tehotnej vojvodkyne


Všetci fanúšikovia kráľovskej rodiny a konkrétne vojvodkyne z ľudu Kate sa tešili na prvú fotografiu, kde ukáže svoje začínajúce bruško. V Buckinghamskom paláci sa konala recepcia na počesť Svetového dňa za duševné zdravie, kde sa samozrejme objavila aj Kate a prvá fotografia bola na svete.

Už v septembri sa Kate objavila na podujatí, kde zúčastnení hovorili o tom, aké dôležité je hovoriť o svojich pocitoch. Je jedno, či ste dieťa, alebo dospelý človek. Priveľa vecí si nechávame pre seba, hanbíme sa za ne a radšej o nich verejne nehovoríme. To bol deň, kedy vojvodkyňa Kate zverejnila informáciu o problémovom tehotenstve. Počas všetkých svojich tehotenstiev zápasila s chorobou známou ako hyperemesis gravidarum. Jedná sa o prudké nevoľnosti a vracanie, pričom tehotná žena v sebe len ťažko udrží tekutiny aj potravu. O svojich problémoch sa rozhodla prehovoriť. „Duševné zdravie je to, o čom premýšľame a čo cítime. Sú to veci, ktoré sa nedajú vidieť, ale ktoré cítime, a ktoré každodenne ovplyvňujú náš život. Hovoriť o nich je pre mnohých veľmi ťažké,“ povedala Kate.

Veríme, že Kate aj bábätko, prípadne dvojičky sú v poriadku a na svet prídu zdravé.

Pozri aj: 36-ročnú ženu pozvali na stretávku po 20. rokoch, no pozvanie takto odmietla. Dôvod, ktorý ju k tomu viedol, vám vyrazí dych

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov