Umelecký svet smúti. Zomrela hviezda, ktorá spolupracovala s Lady Gagou alebo Jennifer Lopez

TASR Ešte viac

Foto: pixabay

Americký skladateľ hudobných hitov LaShawn Daniels zomrel vo veku 41 rokov. Informovala o tom v stredu stanica BBC s odvolaním sa na vyhlásenie jeho manželky, ktorá na sociálnej sieti Instagram oznámila, že Daniels zahynul pri autohavárii v štáte Južná Karolína.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Ako spoluautor hudby sa podieľal na skladbách Say My Name (Destiny’s Child), Telephone (Lady Gaga), It’s Not Right but It’s Okay (Whitney Houstonová), He Wasn’t Man Enough (Toni Braxtonová), You Rock My World (Michael Jackson), If You Had My Love (Jennifer Lopezová), Angel (Natasha Bedingfieldová), Holler (Spice Girls), The Boy Is Mine (Brandy and Monica) či Can’t Leave ‚em Alone (Ciara).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ms. Adrianne Glass (@ms.adrianneglass) on

Daniels v roku 2000 získal hudobnú cenu Grammy v kategórii najlepšia R&B skladba za spoluautorstvo zmienenej piesne Say My Name. Na Grammy ho nominovali ešte ďalších sedemkrát. Daniels pravidelne spolupracoval s hudobným producentom Rodneym Jerkinsom vystupujúcim pod pseudonymom Darkchild. Daniels po sebe zanechal manželku April, s ktorou bol zosobášený 20 rokov, a troch synov.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: