Unikol úžasný detail o tehotenstve Meghan Markle, ktorý nikto nečakal. Z tohto sú fanúšikovia nadšení

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Northern Ireland Office [CC BY]/ Instagram (meghanofsussex)

Len pred niekoľkými dňami Meghan Markle a princ Harry oznámili, že čakajú druhé dieťatko. Teraz sa objavil nový detail o tehotenstve.

Ako uvádza portál Today, zdá sa, že oznámenie tehotenstva na Valentína má zvláštne spojenie so zosnulou princeznou Dianou. Šťastná správa prišla takmer 37 rokov presne na deň, keď Diana a princ Charles oznámili, že čakajú svoje druhé dieťa, princa Harryho. Na druhý deň, na Valentína, bolo jej tehotenstvo na titulných stránkach všetkých magazínov.

Krásne oznámenie

“Princ Harry a Meghan Markle sa rozhodli, že oznámenie o druhom tehotenstve zverejnia na Valentína. V tento deň, v roku 1984, bola princezná Diana z Walesu na titulnej stránke Telegraph so správou o svojom druhom tehotenstve,” napísal na twitteri novinár Gareth Davies. V čase narodenia bol Harry tretí v poradí na trón. Teraz je šiesty po svojom otcovi, bratovi, synovcoch a neteri.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený People Magazine (@people)

Archie bude veľký brat

Obaja, Harry aj Meghan, sú veľmi šťastní, že budú mať druhé dieťa. Správa prišla po tom, čo vojvodkyňa otvorene hovorila o svojom potrate počas leta. Pár nekomentoval oznámenie tehotenstva na symbolický dátum, no isté je, že Archie bude veľký brat. V máji pritom oslávi dva roky. Zároveň bude jeho brat alebo sestra piatym vnúčaťom princa Charlesa a zosnulej princeznej Diany.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: