Útok trval len 10 sekúnd. V Safari parku leopard napadol 2-ročného chlapca, všetko zachytila kamera

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: pixabay

Muž, konkrétne dedko napadnutého chlapca otvoril dvere v domnení, že leopard je bezpečne izolovaný od ľudí. Keď šelmu zbadal, zmocnila sa ho panika a od dverí odstúpil. Celý priebeh situácie zachytila aj bezpečnostná kamera.

O tragickom prípade informoval aj portál LadBible. V Safari parku, ktorý sa nachádza v Thajsku došlo k nehode a zrejme zlyhal ľudský faktor. Starý otec napadnutého chlapca omylom otvoril dvere a vypustil leoparda. Rodina sa prechádzala po parku a obdivovala slony. Potom sa šli pozrieť na výbeh veľkej mačky, leoparda Tonyho.

🇹🇭 — FOOTAGE: A two year-old boy was mauled by a leopard after his Grandfather left the cage door wide open at a Thai zoo.The toddler and his relatives from Rishon LeTsiyon, Israel, were visiting the safari park in Koh Samui, Thailand, on August 22.CCTV footage from the incident, released by The Sun newspaper in the UK today, shows how the leopard was quickly wrestled back into its cage in under ten seconds. (JBN)•Belaaz

Gepostet von Belaaz am Montag, 26. August 2019

Keď starý otec otvoril dvere, šelma vybehla medzi ľudí. Jej obeťou sa stal len 2-ročný chlapček, ktorý skončil s poraneniami v oblasti tváre. Lepard ho napadol a zrazil na zem. ľudia okolo sa mu snažili pomôcť a mačkovitú šelmu odohnať. Všetko trvalo len pár sekúnd, no poranenia boli veľké. Našťastie útok malý chlapček prežil. Leopard sa sám vrátil do výbehu, kde za ním zavreli dvere. Chlapčeka previezli do nemocnice, kde sa o neho starajú lekári. Podľa slov svedkov však leopard nebol agresívny, nasledoval len svoje vrodené inštinkty. Útok trval len 10 sekúnd a stihla sa stať takáto nehoda.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: