Uverejnili fotky, ktoré ešte nikto doposiaľ nevidel. Princ Harry a Meghan oslavovali výnimočné výročie

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan oslavujú dva roky od oznámenia ich zásnub. Už sa stáva pravidlom, že vždy pri takejto príležitosti na sociálnych sieťach zverejnia fotografiu, ktorú predtým nikto nevidel.

Ako informoval portál People, inak tomu nie je ani teraz. Kráľovský pár 6. mája privítal na svete svojho syna Archieho a pri príležitosti zásnub zverejnili na svojom Instagrame hneď tri fotografie z dôležitých míľnikov v ich živote. Fotografiu zo zásnub v roku 2017, čiernobielu svadobnú fotografiu a ich prvý verejný debut ako trojčlenná rodina.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@hrhofsussex),

Spontánny moment

Práve svadobná fotografia zaujala ich fanúšikov asi najviac. Fotograf Chris Allerton na nej zachytil bezprostredný moment Meghan a Harryho po ich rozprávkovej svadbe v kaplnke svätého Juraja v zámku Windsor. Párik má roky obmotané okolo seba a Meghan má na tvári obrovský úsmev. „V tento deň pred dvoma rokmi, 27. novembra 2017, princ Harry a Meghan Markle oznámili správu o svojom zasnúbení a neskôr sa stali kráľovskými výsosťami, vojvodom a vojvodkyňou zo Sussexu. Odvtedy oslávili výročie svadby a privítali na svete svojho syna Archieho.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐻𝒶𝓇𝓇𝓎 & 𝑀𝑒𝑔𝒽𝒶𝓃 ♔ (@dukeandduchessofsussexdaily),

Chcú mať čas na rodinu

Kráľovský pár potom poskytol rozhovor o zásnubách v záhradách, ktoré boli jedným z obľúbených miest princeznej Diany. Na otázku novinára o tom, ako sa práve cítia, odpovedali veľmi jednoznačne. „Vzrušene. A som veľmi rád, že neprší,“ povedal Harry. Na to Meghan dodala, že je skutočne veľmi šťastná. Keď sa princa novinár opýtal či vedel, že Meghan je tá pravá, povedal, že mu to bolo jasné hneď prvýkrát ako sa stretli. 38-ročná Meghan a 35-ročný Harry sa rozhodli, že si do konca roka zoberú šesť týždňov „voľna“, pretože je pre nich ťažké byť neustále pod drobnohľadom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Stephanie Jean (@glamgirlnextdoor),

Na Vianoce budú v USA

„Vojvoda a vojvodkyňa majú naplnený rozvrh asi do polovice novembra, potom si budú brať čas pre seba, ktorý využijú na svoje rodiny,“ potvrdil pre portál zdroj blízky kráľovskému okoliu. Taktiež pre tento rok vynechajú každoročné vianočné sviatky strávená v Sandringhame, vrátane tradičnej sviatočnej prechádzky s kráľovnou Alžbetou a zvyškom členov kráľovskej rodiny. „Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa tešia na predĺžený čas s rodinou koncom tohto mesiaca. Keďže posledné dva roky strávili Vianoce v Sandringhame, ich kráľovské výsosti strávia tento rok sviatky ako nová rodina s matkou vojvodkyne, Doriou Ragland,“ uviedol vo svojom vyhlásení Buckinghamský palác. „Toto rozhodnutie je v súlade s precedensom, ktorý stanovili predtým ostatní členovia kráľovskej rodiny a podporuje ho aj jej veličenstvo kráľovná.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan and Harry Br (@meghan_and_harry_br),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan, Duquesa de Sussex (@meghan_markle_br),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan, Duquesa de Sussex (@meghan_markle_br),

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: