Už je z nej veľké dievča. Monika Bagárová zverejnila fotografiu svojej dcérky a je jasné, na koho sa podobá

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (bagarovamonika)

Monika Bagárová si užíva život s dcérkou už niekoľko mesiacov. Malá Rumia rastie ako z vody a už teraz je jasné, že z nej bude krásavica ako jej mama.

Deti sú skutočne jedným z najlepších spôsobov, ako si môžete zlepšiť deň. A hoci materstvo nie je celkom jednoduché, každá maminka, ktorá miluje svoje dieťa, vám povie, že to stojí za to. Za všetky prebdené noci a za všetky plienky, stačí vám len, keď sa vaše dieťa usmeje a všetko je preč. Svoje o tom vie aj obľúbená speváčka, Monika Bagárová, ktorá so svojimi fanúšikmi na Instagrame zdieľa radosti, ale aj starosti materstva.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Má za sebou šestonedelie

“Šestinedělí za námi to byla ale fuška. Pláč, nejistota, strach z toho, že nezvládnu k Rumince v noci vstávat je pryč. Už se známe … Nedostatek spánku už mě netrápí, dokonce už nejsem ani tak unavená pomalu a jistě si zvykám. Máme režim. Není nic, co by jsme my ženy přece nezvládly. Vždy jsem věděla, že nejdůležitější v životě je zdraví teď u Ruminky si to uvědomuji ještě mnohem víc. Co víc si máma může přát, než zdravé spokojené děťátko? Je fajn, ze jsme tu stále spolu v mé nové životní roli mamky,” napísala na Instagram.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Pekné správy

Fanúšikovia jej pod každú fotografiu píšu nádherné veci a už teraz narážajú na to, že malá Rumia ako keby ockovi z oka vypadla. Napriek tomu, že pri takýchto malých deťoch sa ešte nedá celkom presne určiť, na koho sa bude dieťa podobať, keď bude veľké a neustále sa menia, fanúšikovia už teraz fotografiu komentujú s tým, že je to celý otec. Monika zverejnila aj rozkošné video, na ktorom sa malá Rumia usmieva.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Super reakcia na nevhodný komentár

Monika vie perfektne reagovať aj na kritiku od neznámych ľudí na internete. Naposledy sa dostala pod paľbu kritiky za čierny kočík, ktorý vybrala svojej dcére. Jedna z komentujúcich si neodpustila ostrý komentár. “Zase ten černý kočár, příště budete postovat ugrilované dítě?” Monika sa však nenechala rozhodiť a žene s pokojom odpísala. “Neblázněte. Která milující maminka by nechala své dítě ugrilovat? Je milé, že máte starost ale nemusíte se bát. Když jdou vedra chodíme na procházku spíše k večeru. Krásný den přeji.”

Aj Monika Bagárová je pekným príkladom toho, že na neprajný komentár sa dá reagovať aj veľmi vkusne. A čo si myslíte vy? Na koho sa malá Rumia najviac podobá?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: