Už sa na seba nedokázala pozrieť v zrkadle a povedala si dosť. Žena schudla neuveriteľných 108 kilogramov

Kristína Hagarová Krása

Foto: Facebook (Jenny Irons)

Niektorí ľudia by urobili skutočne čokoľvek, aby schudli. 46-ročná Jenny Irons sa rozhodla, že skončila s naberaním kilogramov a v septembri 2018 zmenila svoj život.

Rozpadlo sa jej manželstvo, prepustili ju, mala finančné ťažkosti a musela predať svoj domov. Ako uvádza portál Daily Mail, schudla 108 kilogramov. “Keď som prvýkrát začala cvičiť, nikdy som si nemyslela, že toľko schudnem,” povedala. Dokonca vyhrala aj cenu za najviac zoštíhlenú ženu roka 2020. Jenny prežívala ťažké obdobie hlavne po rozvode s manželom. Mala depresiu a jediná vec, vďaka ktorej sa cítila lepšie, bolo jedlo.

“Sometimes I have to pinch myself!” Jenny Irons, who’s lost an incredible 17st, is our Woman of the Year & she just…

Uverejnil používateľ Slimming World – Gilnahirk & Braniel Pondelok 11. januára 2021

 

Kým druhí priberali, ona schudla

Prihlásila sa do online programu Slimming World a kým druhí ľudia počas lockdownu priberali, jej váha išla poriadne dole. Pôvodne vážila 174 kilogramov, teraz sa dostala na 65. Keď mala 174 kilogramov, začalo sa zhoršovať aj jej zdravie. Bojovala s bolesťami na hrudníku a nohách, často mala bolesti hlavy a zadýchala sa aj na krátke vzdialenosti. Vyskúšala rôzne diéty od koktailov, ktoré skúsili ako náhrada jedla, ale nič nefungovalo.

Uverejnil používateľ Jenny Irons Streda 10. júna 2020

 

Skupina ju vždy podržala

Potom si vďaka programu začala vychutnávať jedlá s nízkou energetickou hodnotou, ako sú ovocie a zeleny, cestoviny, ryža, chudé mäso a strukoviny. Predtým mala stále pocit, že len drží diétu a nič na nej nie je vidieť. Hovorí, že výborné je, že si stále môže vychutnať svoje obľúbené jedlá, len sú uvarené iným spôsobom.

Uverejnil používateľ Jenny Irons Sobota 4. júla 2020

 

Teraz sa cíti ako úplne iný človeka a okrem toho tak aj vyzerá. Keď mala pocit, že to nezvládne, vždy tam bola skupina, ktorá ju podržala. Cíti sa však úžasne a odhodila všetko oblečenie, v ktorom vyzerala ako vo vreci.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: