Úžasné gesto, ktoré mnohých poteší. Pošta doručí odkazy ľuďom, ktorí majú pocit, že na nich nikto nemyslí

Foto: unsplash

V dnešnej dobe si mnohí z nás držia odstup nielen od cudzích ľudí, ale aj od svojich blízkych. Mnohí sa preto cítia veľmi osamelo.

Aj keď si držíme odstup, aby sme bojovali proti rozšíreniu koronavírusu, zostať v spojení s priateľmi a blízkymi je veľmi dôležité a ťažšie než kedykoľvek predtým. Canada Post sa rozhodla, že pomôže Kanaďanom zostať v kontakte so svetom a rozhodli sa, že rozošle približne 13,5 milióna pohľadníc, jednu na každú adresu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Darcy Rheubottom (@darcyrheubottom13)

Aby vedeli, že nie sú sami

Existuje šesť verzií pohľadnice, z ktorých každá ponúka jednoduché posolstvo lásky, uznania alebo vďaky. Každá domácnosť dostane jednu náhodne vybranú pohľadnicu. Príjemcovia ju môžu bezplatne poslať komukoľvek chcú kdekoľvek v krajine. Nie sú potrebné žiadne pečiatky. Pohľadnice môžu posielať poštou cez ktorúkoľvek poštovú schránku alebo ich možno odniesť na poštu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @ernietully

“Zmysluplné spojenie je nevyhnutné pre naše emočné zdravie, zmysel pre komunitu a celkovú pohodu,” hovorí Doug Ettinger, prezident a výkonný riaditeľ Canada Post. “Canada Post chce, aby boli všetci v bezpečí, ale aby zostali aj v kontakte s ľuďmi, na ktorých im záleží.” 

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: