V ich živote je jedna veľká novinka. Harry a Meghan svojím rozhodnutím všetkých prekvapili

Harry a Meghan

Foto: archív TASR/AP

Napriek tomu, že Harry a Meghan už nie sú členmi kráľovskej rodiny, stále sa snažia v ľuďoch evokovať ich odkaz. Od chvíle, ako odišli z kráľovskej rodiny, ľudia špekulujú nad tým, do akého projektu sa idú pustiť.

Ďalších zase veľmi zaujímalo, ako si zabezpečia finančnú nezávislosť. Ako uvádza portál Insider, princ Harry a jeho manželka Meghan Markle, podpísali zmluvu s Harrym Walkarom, agentom v New Yorku, ktorý zastupuje napríklad aj Obamovcov a Clintonovcov. Teraz Los Angeles Times oznámil, majú plán uskutočniť moderované diskusie a rôzne prejavy. Nebudú však hovoriť o svojich skúsenostiach pracujúcich členov kráľovskej rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Žiadne akcie kvôli pandémii

Manželia využijú túto príležitosť na propagáciu svojej charitatívnej nadácie Archewell. Taktiež informovali, že budú rozprávať o ďalších otázkach, ako sú rasová nespravodlivosť, rodová rovnosť, environmentálne záujmy a duševné zdravie. Napriek tomu, že zatiaľ v blízkej dobe neplánujú kvôli koronavírusu žiadne akcie, je možné, že to bude ich vlastná udalosť, podobne ako mávajú práve Obamovci so svojou nadáciou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Kritika na sociálnych sieťach

Spustenie Archewell oznámili potom, ako prestali používať svoju značku Sussex Royal. Pomenovali ju po svojom synovi a chcú, aby evokovala vo všetkých pocit toho, že má zmysel niečo urobiť a snažiť sa spraviť tento svet lepším. Ako uvádza portál Insider, Harry a Meghan sa najnovšie stali aj terčom kritiky, pretože napriek odchodu z kráľovskej rodiny naďalej používajú logo koruny. Bola súčasťou ich monogramu od doby, kedy sa zobrali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Stále používajú logo koruny

Charitatívne hry na sociálnej sieti Twitter uverejnili list, ktorý im Harry a Meghan poslali a spustila sa vlna negatívnych komentárov. “Stále používate logo! Čo nechápete na svojom odchode z kráľovského života? Stále chcete výhody bez práce?” “Ak chceš odísť, odíď!” A podobné ďalšie komentáre. Richard Fitzwilliams, kráľovský komentátor, však uviedol, že pár má právo naďalej používať logo koruny, pretože Harry je synom kráľovského dediča, princa Charlesa.

Logo podľa Richarda stále používajú pravdepodobne preto, lebo ešte stále nestihli naplno rozbehnúť Archewell, kvôli pandémii. Poznamenal, že majú právo logo koruny používať aj naďalej. Hoci meno Sussex Royal už nepoužívajú, nemusia zmeniť oficiálne logo. Nie je neobvyklé, že členovia kráľovskej rodiny používajú logo koruny, hoci nie sú priamymi staršími členmi. Logo používa aj princezná Eugenie a jej manžel Jack Brooksbank. Eugenie si však zachovala titul kráľovská výsosť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: