„V pošve sme našli 3 kusy hot dogov“: Doktori a sestričky prezradili najtrápnejšie zranenia z pohotovosti

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: flickr (Luis Tamayo)

Počas najintímnejšej časti vášho života sa môže stať čokoľvek. Hoci je sex v mnohých ohľadoch ešte stále témou, ktorá je tabu, doktorom človek väčšinou povie úplne všetko. A vtedy zistíte aj to, čo by vám nikdy v živote nenapadlo.

Sex môže byť to najlepšie, čo vás počas dňa postretne, no občas sa to môže vymknúť z rúk. Napríklad vtedy, keď musíte doktorovi alebo sestričke vysvetľovať, prečo vám niečo uviazlo v intímnych častiach tela. Ako uvádza portál Ladbible, podľa údajov NHS v roku 2018 navštívilo pohotovosť v Spojenom kráľovstve 24 miliónov ľudí, pričom 3,5 milióna tam boli kvôli intímnemu zraneniu.

Foto: unsplash

Čo mali ľudia v tele?

Portál Xstasy sa pozrel na celú túto situáciu z trochu iného pohľadu a vytvorili niekoľko zoznamov. Jeden z nich obsahoval desať najčastejších vecí, ktoré použili počas sexu a viedlo to k ceste na pohotovosť. Asi by ste nečakali, že číslo jeden bude počítačová stolička. Ďalšie veci sú však taktiež veľmi šokujúce. Na druhom mieste sú bowlingové kolky, lávová lampa, toaletná kefa, jalapenos pálivé papričky, ale aj sprchová hlavica, svietnik, čokoládová tyčinka alebo sójová omáčka.

Trápne zranenia pri intímnych chvíľach

Na stránke Reddit sa taktiež opýtali sestier a lekárov na najtrápnejšie sexuálne zranenia, ktoré liečili. „Raz sme prijali dámu, ktorá mala vo svojej vagíne tri hot-dogy. Mala ich tam tri týždne,“ napísal muž, ktorý pracuje ako pohotovostný lekársky technik. „Povedala, že to začalo byť trochu nepríjemné, tak sa rozhodla zavolať pohotovosť. Vo svojom tele mala zhnité hot-dogy.“ Vedela, že tam sú, ale nejako im nepovedala, prečo.

Foto: unsplash

„Povedal, že sa pošmykol“

Ďalšia zdravotná sestra povedala, že museli zo ženinej vagíny „ťahať“ čokoládovú tyčinku, ktorá sa jej tam proste stratila. Jeden pán taktiež prišiel na pohotovosť s tým, že mal v zadku fľašu sójovej omáčky, ktorú nevedel vytiahnuť. Museli ho ihneď operovať. Veci zaseknuté v zadnej časti tela nie sú vôbec neobvyklou záležitosťou. Jeden muž prišiel na pohotovosť s tým, že tam mal zaseknutú sviečku. „Povedal, že sa pošmykol v sprche a náhodne spadol na sviečku… no ok.“

Nepríjemné zranenia

Ak vás zaujíma, aké sú najčastejšie zranenia z intímneho života, s ktorými prichádzajú ľudia na pohotovosť Xstasy uviedol tie najčastejšie z nich. Na prvom mieste sú prasknuté krvné cievy. Na druhom zlomený penis a na treťom mieste prezervatív, ktorý sa „záhadne“ stratil v ženskom tele. Na ďalších miestach sú análne trhliny alebo už spomínané cudzie predmety vo vagíne či v konečníku. Súčasťou týchto zranení sú aj otrasy mozgu a zlomeniny končatín.

Foto: unsplash
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: