V škole si z nej robili žarty kvôli jej vzhľadu. Keď uvidíte, ako vyzerá teraz, zostanete v šoku

Kristína Hagarová Ja žena

Reprofoto: TikTok (tylerjade_fit)

Takmer každý z nás zažil na škole posmievanie. Či už to bolo kvôli vzhľadu, kvôli koníčkom, alebo kvôli niečomu inému. Väčšina z nás sa však časom zmení a v dospelosti vyzeráme úplne inak.

To je aj prípad Tyler Jade, ktorej sa posmievali na škole kvôli tomu, čo nosila, ale aj kvôli jej vzhľadu a účesu. Ako uvádza portál The Sun, teraz však ľudia, ktorí ju šikanovali, nemôžu uveriť vlastným očiam. Nikto nemá právo sa vysmievať druhému človeku za to, ako vyzerá či za to, čo sa mu páči. Tyler sa však rozhodla pre radikálnu zmenu, z ktorej mnohým spadla sánka.

@tylerjade_fit##personaltrainer ##pt ##fitness ##gym ##transformation ##girlswholift ##glowup ##fyp ##carelesswhisper♬ Careless Whisper – George Michael

Nový vzhľad a nové sebavedomie

Tyler sa rozlúčila so svojím gotickým vzhľadom a jej vlasy sú teraz dlhé a blonďavé. Jej nová sebadôvera sa prejavuje aj na jej správaní a mnohí ľudia sa podľa jej slov nevedia preniesť cez to, ako vyzerá teraz. “Aj predtým si bola roztomilá, ale teraz, no wow,” napísal jeden komentujúci pod jej video na TikTok.

Čo hovoríte na jej zmenu vy?

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: