V takomto dome bývajú Meghan a princ Harry spolu s deťmi. Prepych, aký sa len tak nevidí

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR archív

Napriek tomu, že majú za sebou niekoľko kontroverzných rozhovorov, princ Harry a Meghan majú na celom svete množstvo fanúšikov, ktorí čakajú na každú drobnosť, ktorá sa o nich objaví. Najnovšie sú to zábery ich prepychového domu.

Ako uvádza portál Harpers Bazaar, do svojho nového domu v Santa Barbare v Montecito sa presťahovali v júli 2020. Svoj dom si podľa zdrojov kúpili bez pomoci kráľovskej rodiny a kúpili si ho nezávisle bez toho, aby si pýtali nejaké financie. Santa Barbaru si vybrali pre súkromie a ticho komunity. Dúfali, že sa budú spolu so susedmi navzájom rešpektovať, čo je pochopiteľné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @keylead_media

Množstvo slávnych susedov

Vzhľadom na množstvo slávnych susedov, ktorých majú, je to pochopiteľné a dokážu sa navzájom tolerovať a oceniť súkromie. Medzi ich známych susedov patria napríklad Oprah Winfrey, Tom Cruise a Ellen DeGeneres, no v blízkom okolí je napríklad aj Arianu Grande a Gwyneth Paltrow. Samozrejmosťou je tiež dlhá súkromná príjazdová cesta a bezpečnostné brány.

Najnovšie sa množstvo záberov objavilo aj na sociálnych sieťach a mnohí ľudia hneď upozornili na to, že si žijú skutočne ako kráľovská rodina, hoci k nej už formálnym spôsobom nepatria.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: