Nájdete sa? 3 najinteligentnejšie znamenia zverokruhu, pre ktoré je november najúspešnejší mesiac

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: flickr (Numerology Sign)

Okrem toho, že hviezdy a čas nášho narodenia ovplyvňujú našu povahu, častokrát takpovediac postihnú aj našu prirodzenú inteligenciu. Nejde o to, koľko veľa vedomostí máme, ale skôr o to, ako s nimi vieme naložiť a ako ich vieme využiť.

pixabay.com

Inteligencia je pojem, ktorý si ľudia neraz zamieňajú so vzdelanosťou, no faktom je, že aj vzdelaní ľudia vedia byť veru poriadne hlúpi. A v dnešnej dobe to platí niekoľkonásobne! Titulky vám múdrosť nezaručia, pretože naozaj múdrym sa človek už narodí.

Ovplyvniť vieme čo-to výchovou, no to viac súvisí so sebadisciplínou, zodpovednosťou voči životu a okoliu a chuťou niečo dokázať. Nijako to však nesúvisí s tým, čo sme zač. Aj tí najmúdrejší vedci sa neraz narodili v chudobných rodinách, kde boli rodičia všeličo len nie vzdelanci. A čo z nich vzišlo? Napríklad taký Albert Einstein.

Najinteligentnejšie ženy

Znamenia zverokruhu o nás povedia viac, než sme neraz ochotní pripustiť. Či sa nám to však páči alebo nie, prirodzenú inteligenciu ani nededíme ani nebudujeme. Jednoducho sa s ňou rodíme. Najviac inteligentných žien sa podľa výskumov narodilo v tomto znamení. Tipujete v ktorom?

pixabay.com

Kozorožec

Ženy narodené v znamení kozorožca vynikajú už ako dievčatká. Sú veľmi koncentrované, racionálne a rozumné. O kozorožcoch je známe aj to, že sú až príliš pozorní a nič im neunikne. Práve ženy v tomto znamení vedia, kým sa v živote obklopovať. K telu si nepripustia len tak kohokoľvek a takisto nebudú len tak s kýmkoľvek rozvíjať vážnu debatu.

Ľudia ich považujú za chladné a povýšenecké, no také sú skutočne zo všetkého najmenej. Držia si odstup a vedia prečo to robia. Takéto ženy nájdu spoločný jazyk so silnejším pohlavím, pretože dokážu rozmýšľať a aj komunikovať na úrovni ich mysle. Nie sú ani hysterky a ani príliš precitlivelé. Pre veľkú časť mužskej populácie sú dokonalými partnerkami. Darí sa im aj v pracovnej oblasti, pretože ich prirodzená inteligencia a schopnosť komunikovať na úrovni im zabezpečuje posun vpred.

pixabay.com

Škorpión

Aj ženy škorpiónky sa vyznačujú mimoriadnou inteligenciou. Okrem toho, že prirodzene veľa si zapamätajú, hltajú každú novú informáciu, sú aj nadmerne pozorné a vnímavé. Trochu hanlivo sa o nich hovorí ako o mužoch v sukni a je to práve preto, že ešte viac ako ženy narodené v znamení kozorožca, dokážu uvažovať a konať ako muži.

Tí sa takýchto žien doslova boja a preto ony ostávajú často samé, alebo sa im vo vzťahoch nedarí. Majú neobvyklú intuíciu a s manipulátorom, či podvodníkom sa nikdy nedajú do reči. Sú trochu pomstychtivé a vyplýva to z ich dominantnej povahy. Keď ich niekto zraní alebo oklame, okamžite túžia po odplate. Nie sú zlé, iba sa majú rady.

A každý, kto sa má rád je tak trochu sebec. V pracovnej oblasti sa škorpiónkam spravidla mimoriadne darí, sú húževnaté a silné, majú nápady a ak ich náhodou nemajú, pracujú usilovne ako včely len aby niečo v živote dosiahli.

pixabay.com

Baran

Aj ženy narodení v znamení barana patria k silným a inteligentným osobnostiam. S ich povahou sa však často spája aj manipulátorstvo, ktoré je najtemnejšou stránkou ich povahy. Pre dosiahnutie svojich cieľov dokážu ľudí presvedčiť tak dôveryhodne, až získajú, čo mali v pláne. Ak takúto vlastnosť vnímate negatívne, je to pochopiteľné.

No treba si uvedomiť, že ženy narodené v tomto znamení využívajú svoju inteligenciu na dosiahnutie dobrých cieľov. Len veľmi zriedka vidíte takéto znamenie ísť po niečom zištnom, na čom by sa mohli napríklad finančne nabaliť. Spravidla veľmi sociálne cítia a často sa zapájajú do projektov alebo doslova bojov o moc, aby mohli pomáhať tam, kde vládne bezprávie. Jediné, čo im padne dobre, je trochu slávy, ktorá im doslova pomastí brucho. No to je všetko a za tú snahu, ktorú zo seba vydávajú to rozhodne nie je nič, čo by sme im nemali priať.

Ich slabou stránkou je však verejná mienka. Navonok nedajú poznať, že ich klebety alebo negatívne správy o nich zraňujú, no vnútorne sa tým zožierajú a trápia. Problémom je, ak takéto veci prichádzajú často a v nepomernom množstve. Vtedy sa aj zo žien s dobrými úmyslami vedia stať pomstychtivé harpye. No k dobru im prispieva, že nikdy z tohto bodu nevychádzajú a ich úmysly sú vždy čestné.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: