Vatu namočenú v alkohole si vkladala na pupok a nikto nechápal, prečo. Táto jednoduchá metóda vás zbaví mnohých zdravotných problémov


Samoliečba je najrýchlejšie riešenie zbavenia sa zdravotných problémov. Všetci ale dobre vieme, že málokedy má dlhodobý účinok. Nenavštevujeme lekára z rôznych dôvod, zo strachu, z lenivosti, z netrpezlivosti. Preto sa uchyľujeme k domácej liečbe a rôznym liečivám.

brucho 1
takprosto.cc

Našli sme pre vás jednu netradičnú metódu, ktorá na prvý pohľad síce nevyzerá lákavo, keď ale keď uvidíte výsledok, budete nanajvýš spokojní.

Tento jednoduchý trik vám pomôže s rôznymi typmi bolesti. Ak sa chcete veľkej bolesti či zápalov rýchlo zbaviť, prichystajte si vatu a alkohol, najlepšie 50%-ný. Z vaty si vytvorte malú guličku, aby sa vám zmestila do pupku, namočte ju do alkoholu a následne vložte do pupku.

Čo sa vlastne vtedy deje?

Veľa z nás už vie, že alkohol je skvelý pomocník pri menštruačných bolestiach, chrípke, kašli alebo veľkých bolestiach. Alkohol vás zbaví bolesti svalov, kŕčov ale aj zápalov, ktoré sa v našom tele nachádzajú.

Vieme, že na kašeľ zaberajú aj iné triky, napríklad teplé mlieko s medom. Táto vatová metóda vám ale pomôže ešte viac tým, že sa uvoľnia svaly a zničia zápaly.

brucho 2
takprosto.cc

Ak chcete docieliť lepší efekt, vrch pupka si obmotajte potravinárskou fóliou alebo gázou. Pri menštruačných bolestiach je vhodné ak na brucho pri pupku použijete malý tlak.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), takprosto.cc

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov