Vďaka tomuto návodu zabalíte každý darček za menej ako 15 sekúnd! Neveríte? My vás o tom presvedčíme


Pred nedávnom obehlo internet video, na ktorom je Japonec baliaci darčeky. Vyzerá takmer akoby vyšiel z dielne Satna Clausa. A teda, že je šikovný! Darček zabalí za menej ako 15 sekúnd. Chcete to zvládnuť aj vy? Ja viem, že áno!

Pozrite si video s vynikajúcim návodom. Čo je najdôležitejšie? Presne vymeranie darčekového papiera, čiary a…sledovať video a trik si nacvičiť. Naozaj úžasné. Zdieľajte s priateľkami.

zdroj: babskeveci.sk, boredpanda

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));