Vďaka tomuto rýchlemu triku sa zbavíte nečistôt a mastnoty na sporáku za pár sekúnd. Tajná zbraň od mojej mamičky


Koľko času, peňazí a úsilia zbytočne míňame na to, aby sme mali dokonale čistý sporák a vlastne aj všetky ostatné povrch v domácnosti? Radšej to ani nechcem vedieť. Vezmime si napríklad kovové rámy na sporáku. To je poriadna výzva, ak chceme, aby boli dokonale čisté. Už žiadny spálený tuk a mastné nečistoty.

Spravidla sa na mastné škvrny používajú vždy špeciálne odmasťovacie produkty a dosť agresívne chemikálie. Niet pochýb o tom, že sú naozaj účinné, no ide to aj inak. Bez zápachu, chemikálií a popraskanej a suchej pokožky rúk. Rukavice si však pre istotu pripravte tiež.

Tento spôsob je rovnako účinný a navyše aj šetrný k vášmu zdraviu a k životnému prostrediu. Je dostupný a naozaj skvelý. Potrebovať budete zemiak, olej a soľ. Neveríte, tak sa presvedčte.

Pozrite sa, ako na to:

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

 

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));