Vedci prišli s ďalšou bizarnou štúdiou, ktorá hovorí o tom, ako by mala vyzerať krásna žena. Pobúrila celý svet

Monizz Krása

V poslednej dobe sa s bizarnými štúdiami roztrhlo vrece. Niekedy sa priam natíska otázka, kam na to tí vedci chodia. Najnovšie priši so štúdiou, ktorá pobúrila celý svet. Podľa nej totiž pomenovali a sformovali akýsi ideál ženskej krásy, teda to, ako by mala naozaj krásna žena vyzerať. Treba však povedať, že väčšina normálnych žien sem akosi nezapadá.

pixabay.com

Všetky chceme byť čo najkrajšie, snažíme sa o seba starať, dbáme o zovňajšok, pekne sa obliekame. Toto všetko je však záležitosťou silne subjektívnych pocitov, ktoré hodnotíme na základne vlastných preferencií. O to poburujúcejšie vyznieva, keď vyjde na svetlo sveta správa o tom, ako by mala krásna žena skutočne vyzerať. A keď vám k tomu dajú ešte za vzor aj celebrity…?!

Krásna žena?

Práve pri slávnych alebo mediálne známych ženách je dôležité položiť si otázku, či toto je vzor, akým by sme sa mali riadiť. Keď vezmeme do úvahy, že veľká väčšina z hviezdičiek prispôsobuje svoj vzhľad trendom, dáva si robiť plastiky, a aby mala vždy obočie tip-top, nosí ho vytetované. Aj keď to možno nevidno, pretože celebrity si môžu dovoliť naozaj špičkových odborníkov na vizáž. Dobre si pozrite tento model.

indy100.com

S výsledkami najnovších výskumov prišiel dr. Julian de Silva, ktorý patrí k najvyhľadávanejším plastickým lekárom vo Veľkej Británii. Za svoju kariéru absolvoval už tisícky plastických operácii v pozícii operatéra. Tvrdí, že práve vlastné skúsenosti mu pomohli vytvoriť určitý druh hodnotenia, na základe ktorého previedol výskum. Ten sa týkal toho, ako najkrajšie by mali vyzerať jednotlivé časti ľudského tela podľa jeho pacientov.

Na základe pozorovaní vytvoril portrét ženy s ideálnym vzhľadom a nebál sa zverejniť ho. Podľa neho by mala mať táto žena:

čelo ako Miley Cyrus

https://www.instagram.com/p/BYwzWf6BnOg/?taken-by=mileycyrus

 obočie ako Jennifer Lopez

 oči ako Keira Knightley

https://www.instagram.com/p/L0He2HynDY/?taken-by=keiraknightley

lícne kosti ako Angelina Jolie

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

nos ako Kate Middleton

 farbu pleti ako Reese Witherspoon

pery ako Penélope Cruzová

View this post on Instagram

Thank you @interviewmag @christian_macdonald_studio

A post shared by Penélope Cruz (@penelopecruzoficial) on

 bradu ako Selena Gomez

View this post on Instagram

@instylemagazine

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

či tvar tváre ako Cher.

Vo vyššie zobrazenom výslednom portréte spojil dr. de Silva všetky tieto črty do jednej tváre a vznikol model, ktorý by mal byť mementom pre všetky ženy na svete. Aký máte na toto názor vy? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pozri aj: Od Antarktídy sa odtrhol obrovský kus ľadu. Odborníci varujú pred ničivou katastrofou!

zdroj: babskeveci.sk (M)

0
Komentovať (0)