Veľké prekvapenie v relácii Najväčší Slovák. Speváčka Marika Gombitová sa rozhodla odstúpiť z dôvodu, ktorý dojíma

Lucia Mužlová Ešte viac

FOTO TASR - Jakub Kotian

Určite ste zaznamenali, že RTVS spustila reláciu, v ktorej ľudia nominovali a aj hlasovali za najväčšieho Slováka. Rebríček obsahuje 100 mien a do prvej desiatky sa prebojovali napríklad Ľudovít Štúr, Milan Rastislav Štefánik ale aj Alexander Dubček. Medzi top desiatkou sa umiestnila aj speváčka Marika Gombitová.

Tá sa ale rozhodla fanúšikom poďakovať za priazeň a nomináciu, no miesto by rada prepustila vojakovi Jozefovi Gabčíkovi, ktorý bohužiaľ zahynul v boji proti nacistom počas druhej svetovej vojny.

Dojímavý status zdieľala na sociálnych sieťach

Milí moji fanúšikovia,som dojatá z Vašej podpory v ankete Najväčší Slovák, ktorej galavečer na Nový rok odvysielala…

Gepostet von Marika Gombitová Official am Donnerstag, 3. Januar 2019

Milí moji fanúšikovia, som dojatá z Vašej podpory v ankete Najväčší Slovák, ktorej galavečer na Nový rok odvysielala RTVS. Sama som očakávala, ktoré osobnosti našej histórie získajú najväčšiu podporu v ankete „najväčších“ Slovákov, a vlastné umiestnenie v prvej desiatke bolo pre mňa veľkým prekvapením. Preto som sa rozhodla prenechať miesto osobnosti, ktorá je možno menej známa, avšak pre Slovensko z historického hľadiska viac výnimočná.
Milí moji fanúšikovia, s pokorou prijímam Vašu podporu. Ďakujem za hlasy, ktoré ste mi adresovali, a teším sa na stretnutia s Vami. S úctou Vaša Marika Gombitová.

Pozri aj: Toto je najkritickejší vek v živote človeka, tvrdia odborníci. Dôvod je bohužiaľ alarmujúci a to aj na Slovensku

Lucia M.

0
Komentovať (0)