Veľkolepá svadba roka za milióny eur, ktorá prekonala aj tú kráľovskú. Keď uvidíte nevestine šaty, pochopíte prečo


Začiatok septembra sa niesol v duchu veľkolepej svadby módnej návrhárky a talianskeho rapera, ktorí sa vo svojej rodnej krajine postarali o poriadny rozruch. Milionárska svadba roka vyrážala svojou veľkoleposťou dych ako i šaty samotnej nevesty.

Módna návrhárka a blogerka Chiara Ferragni sa v sobotu 1. septembra vydala za svojho priateľa, populárneho talianskeho rapera Federica Leonarda Luciu, ktorý vystupuje pod pseudonymom Fedez a patrí v súčasnosti medzi jedných z najpopulárnejších spevákov Apeninského polostrova.

Family is everything 💘

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

O veľkoleposti celej udalosti svedčil už len fakt, že na svadbe nechýbal lunapark či ohňostroj a nevesta zažiarila v krásnych, snehobielych šatách značky Dior, ktoré mali klasický štýl bez výstrihu plné výšiviek a čipiek.  Za tými svadobnými nezaostávali ani večerné šaty, ktoré boli ešte viac fascinujúcejšie a výnimočnejšie. Róba ušitá na mieru, taktiež od Dior, obsahovala dokonca vyšité vyznania lásky, ktoré si s Fedezom venovali.

Svadba sa konala na malebnom mieste neďaleko talianskeho mesta Noto na Sicílii a bola uzatvorená pre verejnosť. Pozvaní hostia však mohli zverejňovať zábery zo svadby na sociálnej sieti a tak celá krajina so záujmom sledovala túto udalosť roka.

Večerné šaty neboli posledné, ktoré počas svadby mala nevesta oblečené. Aby si mohla lepšie vychutnať čaro lunaparku, prezliekla sa do krátkych svetlých baletkovských šiat, ktoré len podčiarkli jej krásu a mladistvý vzhľad.

🎠

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Ženích si na svoj veľký deň obliekol oblek od talianskej značky Versace, ktorý pôsobil mimoriadne elegantne i napriek tomu, že jeho outfit nezahŕňal kravatu.

Dvojici sa pred pár mesiacmi narodilo ich prvé spoločné dieťa, syn Leone, ktorý bol na svadbe spolu s rodičmi a vzniklo aj niekoľko pekných fotiek, ktoré určite patria medzi tie najkrajšie z celej veľkolepej udalosti. Predovšetkým pre novomanželov majú tieto zábery najväčšiu hodnotu.

Právom bola svadba módnej návrhárky a speváka označovaná za svadbu roka v Taliansku, ale aj za najveľkolepejšiu udalosť celej tejto jesene.

Family 💘 #TheFerragnez

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Video zo svadby

I cry everytime I see this 😭 Wedding of my dreams @fedez

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Pozri aj: Ďalšie bábätko v rodine sympatických hercov. Opäť nevybrali slovenské meno a siahli po netradičnosti

Lucy, elle.com


Komentáre

komentárov