Veľký čínsky horoskop na rok 2021: Dnešným dňom sa začal rok kovového byvola

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: maxpixels

Od dnešného dňa sa končí rok kovového potkana a začína rok kovového byvola. Ten so sebou prináša zmenu k lepšiemu. 

Všetci sme dúfali a ešte stále dúfame, že rok 2021 bude lepší ako rok 2020, že prinesie niečo lepšie a pozitívnejšie. Ako uvádza portál SCMP, čínsky nový rok sa začína práve dnes. Ak vás to zaujíma, toto je veľký horoskop podľa čínskych znamení na tento rok.

Foto: archív babské veci

Byvol

Vo svojej kariére budete čeliť mnohým problémom a mali by ste si dať pozor na kolegov, ktorí s vami nebudú chcieť spolupracovať. Zamerajte sa na svoju prácu a snažte sa predísť chybám, aby nemal nikto dôvod vás prepustiť. Okrem toho by ste si mali dať pozor aj na choroby, pretože váš imunitný systém môže taktiež trpieť.

Tiger

Na rozdiel od tých, ktorí sa narodili v znamení byvola, pre tigra toto môže byť ten najšťastnejší rok zo všetkých. Stretnú sa s množstvom ľudí, ktorí im budú vedieť pomôcť a je to pre nich ten najvhodnejší čas na začiatok podnikania. Musí však zostať pokorný a tiež si dávať pozor na stravu.

Foto: pixabay

Zajac

Pre zajaca bude tento rok taktiež ružový a bude sa môcť odraziť od dna. Musí byť len naplnený optimizmom a pozitivitou. Všetko si budú musieť oddrieť sami a bez pomoci, avšak majú veľkú šancu na povýšenie. Vo vzduchu je taktiež aj romantika, ktorá si vyžaduje trpezlivosť. Tá je potrebná na to, aby nadviazali pevný vzťah.

Drak

Ľudí v znamení draka čaká stabilný a pevný rok. Ich kariéra sa na chvíľu zastaví, čo spôsobí, že bude pochybovať o svojich pracovných schopnostiach. V polke jesene sa však očakáva zvrat osudu, takže určite stojí za to čakať na príležitosť. Nebudú sa príliš starať o svoj vzťah a môže sa stať aj to, že sa rýchlo zamilujú do nesprávnej osoby. Tiež bude mať sklony k chorobám spojeným s pľúcami.

Foto: pixabay

Had

Bude to rok plný rizika. Budete obklopený ľuďmi, takže budete mať naozaj množstvo príležitostí, ale mali by ste sa držať hesla, že budete viac pracovať a menej rozprávať. Tvrdá práca sa však vyplatí. Nezadaní ľudia zostanú tento rok slobodní, pretože budú príliš vyberaví. Pri hľadaní partnera sa im odporúča znížiť svoje nároky.

Kôň

Bude to rok ako na horskej dráhe pre ľudí, ktorí sa narodili v znamení koňa. Ich plány sa odložia alebo dokonca pozastavia, no kariérne príležitosti sa naskytnú počas zimy. Mali by zostať pokojní a vyriešiť ťažkosti, ktorým čelia ich kolegovia. Čo sa týka vzťahov, buďte len sami sebou a správna osoba sa dostaví sama od seba.

Ovca

Tí, ktorí sa narodili v znamení ovce, môžu čakať náročný rok. Budú čeliť mnohým prekážkam vo všetkých aspektoch života. Nemali by robiť žiadne dôležité rozhodnutia, pretože ich myseľ môže byť zahalená zmätkkom. Taktiež by mali prestať hľadať výhovorky a postaviť sa k problémom čelom.

Foto: unsplash

Opica

Pre opice toto bude rok plný šťastia a príležitostí. Mali by byť vnímavé k svojim myšlienkam a využívať všetky príležitosti. Získajú pomoc, ktorá im pomôže dosiahnuť lepšie výsledky. Taktiež sa posunú v kariére. Ľahko dostanú súhlas od šéfa na všetko, čo si zmyslia. Ich rok bude plodný a spoločenský, budú mať príležitosť nájsť si nových priateľov.

Kohút

Kohúti budú mať tento rok ohromné šťastie. Bude to pre nich rok vzdelania, takže je dôležité, aby prestali byť pasívni a začali aktívne bojovať o príležitosť. Výsledok možno nemusí byť uspokojivý, no každá výzva je pre vzdelanie jedinečná. Na lásku tento rok nebudú mať čas, pretože budú trochu unavení a prestanú ju hľadať.

Pes

Pes má pred sebou roku problémov a starostí, pretože bude mať v sebe nahromadený stres. Smola príde klopať so všetkou negativitou, no je dôležité, aby ste sa proti tomu obrnili. Dávajte si pozor na nových ľudí, ktorí prídu do vášho života a budú vám chcieť uškodiť. Taktiež pozor na zlý spánok a depresie.

Ilustračná foto: pixabay

Prasa

Na prasa sa tento rok usmeje šťastie. Všetko sa im bude v živote dariť, preto by si mali dať veľký ambiciózny cieľ. Nečakajú ich žiadne zdravotné problémy a mali by sa zúčastňovať rôznych príležitostí, ktoré sa im naskytnú.

Potkan

Oproti minulému roku budú mať teraz určite viac šťastia. Musia byť však aj vytrvalí, pretože ich šťastie zostane v prvom polroku celkom priemerné. Svoje ciele by si však nemali dávať príliš vysoko a zostať by mali nohami na zemi, pretože musia byť pripravení čeliť rôznym výzvam.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: