Veľmi čudné obočie a rifle, ktoré ukážu takmer všetko. Toto sú najbláznivejšie módne trendy roku 2018

Lucia Mužlová Móda

Zdá sa, že móda nepozná hranice. Na extravagantné kúsky a make-up na mólach sme si už všetci zvykli. Niektoré takéto vychytávky však preniknú aj medzi nás. Pozrite si výber tých najzvláštnejších, ktoré sa tento rok vyskytli vo svete.

Čudné obočie

Či už jeho tvar, vyhotovenie, alebo farby. “Rybí chvost”, “svätožiara”, dokreslené pierka či mašličky. Čo sa úpravy obočia týka, instagramové trendy tohto roku nepoznajú hranice.

Rifle, ktoré viac ukazujú, ako skrývajú

Trend, ktorý udáva vystrihnuté časti týchto obľúbených nohavíc zašiel skutočne do extrému. Zdá sa, že sa v roku 2018 nosia už len rifľové švíky. Ďalšou modifikáciou bývajú šnúrky, prípadne priehľadné plastové časti, ktoré nahrádzajú vystrihnutú látku.

Priehľadné kabelky

Chcete byť trendy a zároveň chcete, aby všetci videli neporiadok vo vašej kabelke, ktorý má vari každá správna žena? Zožeňte si priehľadnú kabelku! Potenciálni zlodeji tiež určite ocenia informáciu o presnom umiestnení vašej peňaženky.

Plastové oblečenie

Ak radi rozčulujete ekologických nadšencov, tieto trendy kúsky sú pre vás ako stvorené. Aj v tomto prípade platí – najtrendovejšie sú tie priehľadné.

Špirálové nechty

Nechty v tvare vývrtky sú in! Fľašu s korkovovou zátkou s nimi asi neotvoríte, v každom prípade zaujmete okolie. Ktovie, ako sa s nimi píše na mobile alebo klávesnici.

Chlpy v nose

Ak vám prídu umelé riasy neprirodzené, vedzte, že môže byť aj horšie. Čo by ste povedali na umelé ochlpenie v nose?

Pozri aj: Taška módnej značky Balenciaga za 1959 eur sa až nápadne podobá na tú, ktorú máte doma aj vy. IKEA vtipne reagovala a baví tisíce ľudí

Zuzana Žúžiová

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: