Verejnosť sa z nich smeje, no oni sa nedali zahanbiť. Takto reagujú známe osobnosti na výsmech!


Sú úspešní, krásni, možno aj šťastní, ale život v pozlátke nie je všetkým a oni to vedia. Čo im však určite nechýba je zmysel pre humor a duchaprítomnosť. Pozrite sa, ako tieto hviezdy reagovali na posmešné poznámky a všetkým tak vytreli zrak.

Tieto osobnosti sa nehanbia byť sami sebou za každých okolností, dokážu sa zo seba smiať  a robiť si žarty. No a treba povedať, že to tiež nedokáže každý.

Keira Knightley

Sympatickej herečka sa vždy všetci smiali, že má postavu ako chlapec. Keď bola mladšia, mala dokonca krivé zuby rozťahujúce sa do všetkých svetových strán, a aj za to sa jej neraz ušli posmešky. Ona však neváhala a dodnes na túto tému rada vtipkuje. Na svoju chlapčenskú postavu je dokonca taká pyšná, že keď jej na plagáte k filmu Piráti z Karibiku vo photoshope zväčšili prsia, vtedy sa už vážne urazila sa a s tvorcami chvíľu nekomunikovala.

#keira #keiraknightley #knightley

A post shared by Keira Knightley (@keiraknightley) on

Jennifer Aniston

Herečku začali v istom období obťažovať a unavovať otázky točiace sa neustále okolo jej nenaplneného materstva. Reakciou na to bola video v reklame na vodu, kde spolu s tvorcami natočili pomerne vtipnú reklamu.

Kim Kardashian

Keďže obdarená Kim Kardashian má na sociálnej sieti instagram úctyhodný počet fanúšikov a ešte úctyhodnejší počet fotografií, mnohí ju označujú ako za narcistku. Pochopiteľne to každého po zhliadnutí jej fotografií napadne, no samotná Kim si to nemyslí. Nehanbila sa vystreliť si sama zo seba, keď verejne vyhlásila: „Internet predsa potrebuje vedieť, aký mám nový mejkap a oblečenie.“

Say cheese

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Miley Cyrus

Ako mladučkú tínedžerku si ju pamätáme zo seriálu Hannah Montana. Vtedy by ešte nikoho ani vo sne nenapadlo, že Miley sa krátko na to zmení na jednu z najväčších pohoršovačiek svetovej mládeže. Miley si však zo seba najradšej strieľa v súvislosti s jedlom. Nehanbí sa otŕčať najedené brucho a vyhlasovať svoju veľkú lásku k pizzi.

#StillTheKing @billyraycyrus #RainbowLandStudios

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Adele

Média v súvislosti s Adele často upriamujú pozornosť na jej kilá a s nimi súvisiaci starší vzhľad. Adele to vzala s humorom a deň po svojich 30. narodeninách vyšla do ulíc prezlečená za celkom peknú starú pani. Papparazzi ostal paralyzovaní a duchaprítomná Adele im len z diaľky kývala.

Nearly 30! Thanks for the well wishes. See you soon x

A post shared by Adele (@adele) on

Cara Delevingne

Cara nevyzerá ako typická žena. Je extrovertka a rada sa do tejto pózy aj štylizuje, aby pobúrila okolie. Na oficiálnych podujatiach sme ju už neraz mohli vidieť v teniskách a s nevhodnými grimasami. Práve tento špecifický druh výsmechu pomohol Care dostať sa tam, kde je dnes.

When you see that picture of yourself #beauty

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Emma Stone

Emma je známa svojim zmyslom pre humor a ten ju neopúšťa ani na pľaci. Vo všeobecnosti si rada strieľa z kolegov, ale ešte radšej zo seba. Smeje sa hlasno, je vždy veselá a v rukáve má zakaždým nejaký fígeľ, ktorým svoje okolie prekabáti.

Hope everyone has a awesome week!!

A post shared by xoxo (@emmastone) on

Chris Pratt

Ak ste niekedy spolu s deťmi sledovali Jurský park, viete o kom je reč. Kedysi bol Chris Pretty trochu vychudnutý a zdravie mu možno neslúžilo celkom tak, ako by malo. Na večné otázky médií o jeho vzhľade a zdraví odpovedal na svojej sociálnej sieti vtipným odkazom: „Pozrite sa na mňa, aspoň mám na sebe nula percent tuku, tým sa väčšina z vás nemôže pochváliť“.

My favorite outfit so far. #gotgvol2 #tokyo

A post shared by chris pratt (@prattprattpratt) on

Možno je to práve zmysel pre humor– tá cenná vlastnosť, ktorá robí z ľudí skutočné bytosti – čo hercom a slávnym osobnostiam pomáha zvládnuť denný tlak verejnosti, médií a novinárov. Nevedia to všetci, no od týchto by sme si všetci mohli brať príklad.

Pozri aj: „Trpela som bulímiou a chcela som si podrezať žily už pár týždňov po svadbe,“ povedala princezná Diana v utajovaných nahrávkach, ktoré sa dostali na verejnosť!

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com


Komentáre

komentárov