Veril, že má šťastný deň. Muž vyhral v lotérii krásnu sumu, potom si kúpil ešte jeden žreb a stalo sa niečo neuveriteľné

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Niekomu sa podarí niečo, čomu by ste nikdy v živote neuverili. Máte pocit, že takéto veci sa dejú len vo filme, no keď sa darí, tak sa naozaj darí. 

Kto si niekedy neprial výhru v lotérii? Určite každý z nás aspoň jeden raz dúfal, že jeho žreb bude ten víťazný a vždy, keď to nevyšlo, prišlo malé sklamanie. To však nemôže povedať muž z Michiganu, o ktorom informoval portál UPI. V ten istý deň vyhral 5 000 dolárov, no povedal si, že to je jeho šťastný deň a kúpil si ešte jeden žreb, v ktorom zase vyhral jeden milión dolárov.

Foto: unsplash

Peniaze dá aj rodičom

24-ročný muž z okresu Jackson County povedal, že potom, ako strel prvý žreb sa stále cítil šťastne, tak si neskôr v noci kúpil ešte niekoľko žrebov a vyhral jackpot, ktorý bol milión dolárov. Výherný lístok si kúpil na čerpacej stanici. Víťaz, ktorý chcel zostať v anonymite, vyhlásil, že si za peniaze kúpi nový dom a auto. Plánuje sa tiež s peniazmi podeliť so svojimi rodičmi.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: