Verný psík čakal 4 roky na tom istom mieste na svojich majiteľov. Keď ho konečne našli, stalo sa niečo neuveriteľné

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Facebook (Anuchit Uncharoen)

Pes je najlepší priateľ človeka, a to je fakt, ktorý už dávno vieme. Existujú stovky príbehov, ktoré to len potvrdzujú, pretože ich vernosť je neuveriteľná. Láska psa k človeku je jednoducho silnejšia než čokoľvek.

Práve preto sa príbeh psa Lea z Thajska, o ktorom informoval portál Bored Panda, stal virálnym. Jeho majiteľom sa stratil v blízkosti čerpacej stanice. Od toho dňa Leo nepustil svoje miesto a trpezlivo čakal štyri roky, až kým sa po neho jeho rodina nevráti.

Ľudia sa mu snažili pomôcť

Ľudia sa mu snažili pomôcť, pretože bol vychudnutý a očividne hladný. Vyzeralo to, že ho postihla nejaká kožná choroba. 45-ročná žena Saowalak ho nakŕmila čo najviac a zobrala si ho domov. Leo však vždy utiekol a našli ho stále na rovnakom mieste pri ceste. Anuchitovi Uncharoenovi bolo psíka taktiež veľmi ľúto, preto sa pokúsil prostredníctvom sociálnych sietí Leových majiteľov nájsť. Vo svojom príspevku uviedol, že psík čaká na svojho majiteľa už štyri roky.

Fotografie na sociálnych sieťach

Ľudia na internete sa toho samozrejme hneď chytili a stal sa zázrak. Skutočná Leova rodina sa našla. Kontaktovali Anuchita Uncharoena a povedali mu, že Leo vyzerá ako ich pes BonBon, ktorý sa im stratil v roku 2015. Rodina sa ho pokúsila nájsť, no neúspešne, preto sa zmierili s tým, že ho už nikdy neuvidia.

Prekvapivý záver

Keď BonBon videl svoju rodinu, bol neuveriteľne šťastný, no prekvapujúco nebol ochotný ísť s ňou domov. Vyzeralo to tak, že sa rozhodol zostať so ženou, ktorá sa o neho posledné štyri roky starala, teda so Saowalak. Rodina BonBonove rozhodnutie rešpektovala a nechala ho s ňou. Prisľúbila dokonca, že pomôže v jeho starostlivosti a s platením akýchkoľvek poplatkov za veterinára. Všetci na sociálnych sieťach boli veľmi prekvapení a zmätení, no šťastní, že sa BonBon alebo teda Leo rozhodol zostať vo svojom novom domove.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: